Na tegoroczny konkurs „Mistrz Origami” wpłynęło 396 prac. Jury wyróżniło 120 spośród nich. Nagrody i dyplomy wręczymy podczas XVI Święta Origami, na które zapraszamy w sobotę 3 marca 2018 r. o godz. 10.00 do Szkoły Podstawowej Nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku.
Poniżej prezentujemy listę laureatów w porządku alfabetycznym.
- Adamska Klaudia; Zespół Szkół w Turośni Kościelnej
- Banacarewicz Julia; Niepubliczne Przedszkole Rodzinne w Białymstoku
- Bernchard Jakub; Przedszkole Miejskie nr 1 w Grajewie
- Białokozowicz Julian; SP Nr 3 w Bielsku Podlaskim
- Bielawski Bartłomiej; SP w Starej Rozedrance
- Bielska Paulina; SP Nr 47 w Białymstoku
- Bobrowski Marek; PS Nr 65 w Białymstoku
- Boćwińska Julia; SP w Starej Rozedrance
- Bogdan Klaudia; Przedszkole Nr 4 w Suwałkach
- Bogdan Michał; Przedszkole Nr 4 w Suwałkach
- Bolesta Julia; SP Nr 3 w Bielsku Podlaskim
- Borowska Wiktoria; SP w Starej Rozedrance
- Bryk Dominika; Przedszkole Nr 4 w Suwałkach
- Chełska Zuzanna; SP Nr 3 w Zambrowie
- Chilmon Monika; Klub Przedszkolaka w Dolistowie
- Chomentowska Adrianna; SP w Starym Zakrzewie
- Chrabołowska Zuzanna; Przedszkole Nr 2 w Łapach
- Cybulska Katarzyna; SP Nr 37 w Białymstoku
- Czarnocka Patrycja; SP Nr 50 w Białymstoku
- Czeszkiewicz Iga; PS Nr 45 Chatka Kilkulatka
- Dąbrowski Adrian; SP w Augustowie
- Dąbrowski Tomasz; PS Nr 49 w Białymstoku
- Deszczyński Antoni; SP Nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem
- Domaszewski Dawid; Przedszkole Nr 2 w Łapach
- Dominiuk Lena; PS Nr 40 Wesołej Ludwiczki w Białymstoku
- Dryl Karolina; Zespół Szkół w Turośni Kościelnej
- Fedor Ewelina; PS Nr 49 w Białymstoku
- Frąszczak Aniela; SP Nr 47 w Białymstoku
- Frąszczak Milena; SP Nr 47 w Białymstoku
- Gadomski Jakub Piotr; SP Nr 16 w Białymstoku
- Gajek Inez; SP Nr 26 w Białymstoku
- Gierasimiuk Gabriel; SP Nr 3 w Bielsku Podlaskim
- Giro Urszula; SP Nr 47 w Białymstoku
- Gosiewska Angelika; SP Nr 3 w Zambrowie
- Grochecka Wiktoria; ZS i P w Tykocinie
- Grybowicz Adam; SP Nr 16 w Białymstoku
- Ignatowicz Martyna; SP w Babikach
- Iłendo Aneta; SP w Starej Rozedrance
- Iłendo Barbara; SP w Starej Rozedrance
- Jakubowicz Bartosz; SP Nr 3 w Bielsku Podlaskim
- Janiszta Kinga Gloria; SP Nr 47 w Białymstoku
- Jurczuk Martyna; SP w Augustowie
- Kadłubowska Oliwia; SP Nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem
- Kalinowska Marianna; PS Nr 82 w Białymstoku
- Kamińska Zofia; PS Nr 40 Wesołej Ludwiczki w Białymstoku
- Kapa Jakub; SP Nr 19 w Białymstoku
- Kaszuba Kornelia; Zespół Wychowania Przedszkolnego – Słobódka
- Kieda Izabela; SP Nr 47 w Białymstoku
- Klepacki Piotr; SP Nr 50 w Białymstoku
- Klimowicz Adam; SP Nr 50 w Białymstoku
- Klimowicz Andżelika; SP Nr 50 w Białymstoku
- Kordielewicz Hanna; SP w Bielsku Podlaskim
- Kosińska Julia; Przedszkole Miejskie nr 1 w Grajewie
- Kostecka Aleksandra; SP 45 w Białymstoku
- Kozioł Anna; SP Nr 5 w Białymstoku
- Krzemiński Aleksander; SP Nr 47 w Białymstoku
- Kulik Natalia; SP Nr 3 w Bielsku Podlaskim
- Lebiedzińska Ewa; SP Nr 47 w Białymstoku
- Łapuć Gabriela; PS Nr 40 Wesołej Ludwiczki w Białymstoku
- Magnuszewska Aleksandra; SP Nr 47 w Białymstoku
- Małachwiej Kacper; SP Nr 50 w Białymstoku
- Marciszewska Kornelia; PS Nr 82 w Białymstoku
- Masłowska Zuzanna; SP Nr 47 w Białymstoku
- Mieczkowska Natalia; SP w Starym Zakrzewie
- Miękisz Małgorzata; SP Nr 5 w Białymstoku
- Młyńczyk Bartłomiej; SP 45 w Białymstoku
- Modzelewska Julia; Przedszkole Miejskie nr 1 w Grajewie
- Nazarko Marysia; SP Nr 50 w Białymstoku
- Nierodzik Sebastian; Przedszkole Miejskie nr 1 w Grajewie
- Nowicka Nina; SP Nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem
- Olszewski Gabriel; Przedszkole Miejskie w Grajewie
- Onacik Wiktoria; SP Nr 47 w Białymstoku
- Orzełowska Oliwia; PS Nr 68 w Białymstoku
- Osiennik Szymon; SP w Augustowie
- Packiewicz Zuzanna; PS Nr 82 w Białymstoku
- Paniczko Tymon; PS Nr 82 w Białymstoku
- Pieciul Hubert; SP Nr 47 w Białymstoku
- Pietryszyk Olga; SP Nr 3 w Bielsku Podlaskim
- Pisawocka Hanna; Przedszkole Nr 3 w Hajnówce
- Pisińska Natalia; SP w Starym Zakrzewie
- Porzezińska Amelia; SP Nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem
- Poślednik Bogumił; Przedszkole Miejskie w Grajewie
- Pruszyńska Wiktoria; Przedszkole Nr 2 w Łapach
- Purwin Kacper
- Raczkowska Natalia; Wiejski Klub Kultury w Starej Kamionce
- Radzajewska Weronika; SP Nr 6 w Białymstoku
- Remża Marta; SP Nr 19 w Białymstoku
- Remża Michał; SP Nr 19 w Białymstoku
- Roszkowska Zuzanna; SP w Starej Rozedrance
- Roszkowski Jakub; SP w Starej Rozedrance
- Rynkiewicz Hanna; PS Nr 82 w Białymstoku
- Sacharuk Roksana; Przedszkole Nr 5 w Hajnówce
- Sadanowicz Piotr; PS Nr 45 Chatka Kilkulatka
- Sadowska Maria; SP Nr 37 w Białymstoku
- Sakowicz Sebastian; SP Nr 45 w Białymstoku
- Sidoruk Szymon; SP Nr 3 w Bielsku Podlaskim
- Sieczkowski Aleksander; Przedszkole Nr 4 w Suwałkach
- Sieklucka Angelika; SP Nr 47 w Białymstoku
- Słodzińska Zofia; Niepubliczne Przedszkole Rodzinne w Białymstoku
- Smoktunowicz- Klebus Lidia; SP Nr 50 w Białymstoku
- Sołowiej Barbara; PS Nr 58 w Białymstoku
- Stasiewicz Julia; Zespół Szkół w Turośni Kościelnej
- Szemreta Oliwia; SP Nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem
- Tekień Patrycja; SP Nr 6 w Białystoku
- Tomczak Gabriel; Katolickie Przedszkole w Białymstoku
- Tylman Jakub; SP Nr 19 w Białymstoku
- Tylman Natalia; SP Nr 19 w Białymstoku
- Wesołowska Aleksandra; SP Nr 3 w Bielsku Podlaskim
- Wilkowska Milena; SP Nr 16 w Białymstoku
- Wołosiuk Ksenia; Przedszkole Nr 1 w Siemiatyczach
- Woroniecki Bartosz; SP w Starej Rozedrance
- Woźniuk Kornelia; SP Nr 8 w Białymstoku
- Wójcik Victoria; PS 45 Chatka Kilkulatka
- Wysztygiel Karolina; SP Nr 5 w Białymstoku
- Wyszyński Cezary; SP Nr 43 w Białymstoku
- Zadroga Natalia; SP w Lemanie
- Zaremba Oliwier; SP Nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem
- Zembko Sebastian; ZSiP w Tykocinie
- Znorowska Maja; SP Nr 47 w Białymstoku