Sukcesy uczniów w wojewódzkich konkursach bibliotecznych

 

Nauczyciele bibliotekarze przygotowali uczniów do wzięcia udziału w wojewódzkich konkursach bibliotecznych:

– Wojewódzki konkurs poetycki „Pisanie piórem anioła zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 24 w Białymstoku. Ucz. kl.6 E Natalia Pychner zajęła 3 miejsce, ucz. kl.7A Weronika Parejko otrzymała wyróżnienie. Udział wzięła ucz. kl.6 E Kinga Ewa Kossakowska.

– Wojewódzki konkurs recytatorski „Anielskie strofy” zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 24 w Białymstoku. Udział wzieli: ucz. kl. 4 C Anna Szymborska, ucz. kl.5 E Mateusz Jasiński, ucz. kl. 7 A Alessandro Petelski.

–   Wojewódzki konkurs plastyczny „Tylko anioły do mnie wysyłaj…” zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 24 w Białymstoku. Ucz. kl. 6 D Maria Rusiłowicz, ucz. kl.6 D Zuzanna Powichrowska, ucz. kl. 7 A Weronika Parejko ex aequo zajęły 2 miejsce. Udział wzięły: ucz. kl. 6 D Maja Leoniuk, ucz. kl. 6 D Karolina Sidorczuk, ucz. kl. 7 A Julia Giro, ucz. kl. 5 E Karolina Komenda, ucz. kl. 4 C Urszula Giro.

Gratulujemy.

Alina Borowska