Laureaci konkursów kl. I – III
L.p. | Imię i nazwisko ucznia | klasa | Nazwa konkursu | Uzyskane miejsce | Opiekun |
1. | Zuzanna Masłowska | I A | Miejski Konkurs Plastyczny
„Ja i mój kolega innej narodowości’ |
Nagroda | Joanna Kieda, Marta Słoma |
2. | Zuzanna Masłowska | I A | Miejski Konkurs Plastyczno – Literacki
„Jesienne skarby” |
III miejsce | Joanna Kieda, Marta Słoma |
3. | Maja Znorowska | I A | Szkolny Konkurs „Najładniejszy zeszyt pierwszoklasisty” | I miejsce | Joanna Kieda, Marta Słoma |
4 | Zuzanna Masłowska | I A | Szkolny Konkurs „Najładniejszy zeszyt pierwszoklasisty” | II miejsce | Joanna Kieda, Marta Słoma |
5. | Ewelina Prochorska | I B | Miejski Konkurs Plastyczno – Literacki
„Jesienne skarby” |
I miejsce | Dorota Hapunik |
6. | Ewelina Prochorska | I B | Szkolny Konkurs „Najładniejszy zeszyt pierwszoklasisty” | Wyróżnienie | Dorota Hapunik |
7. | Szymon Krajewski | I B | Szkolny Konkurs Plastyczny
„Nasi nauczyciele, nasi wychowawcy…” |
Nagroda | Izabela Zahorska-Wicher,
Wiesława Gajda |
8. | Aleksandra Stefanowska | I B | Miejski Konkurs Plastyczny
„Polska moja Ojczyzna” |
Nagroda | Dorota Hapunik |
9. | Mateusz Stepaniuk | I B | Miejski Konkurs Plastyczny
„Polska moja Ojczyzna” |
Nagroda | Dorota Hapunik |
10. | Kamila Paszkowska | I B | Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
„Owoce i warzywa – witaminy na talerzu” |
Wyróżnienie | Izabela Zahorska-Wicher |
11. | Julia Demianiuk | I C | Szkolny Konkurs „Najładniejszy zeszyt pierwszoklasisty” | III miejsce | Wiesława Zientara |
12. | Mateusz Luboński | I D | Szkolny Konkurs „Najładniejszy zeszyt pierwszoklasisty” | III miejsce | Beata Krzemińska |
13. | Izabela Kieda | I E | Miejski Konkurs Plastyczny
„Każde dziecko o tym wie, pan w mundurze pomóc chce” |
Wyróżnienie | Agnieszka Bujnowska,
Marzena Winsko |
14. | Izabela Kieda | I E | Miejski Konkurs Plastyczny
„Jesienne skarby” |
II nagroda | Agnieszka Bujnowska,
Marzena Winsko |
15. | Maja Skiścim | I E | Miejski Konkurs Plastyczno – Literacki
„Jedzmy owoce i warzywa” |
Nagroda | Agnieszka Bujnowska,
Marzena Winsko |
16. | Michał Pajdowski | I E | Szkolny Konkurs Recytatorski
„Barwy jesieni” |
I miejsce w kategorii kl. I | Agnieszka Bujnowska,
Marzena Winsko |
17. | Joanna Nikola Pycz | I E | Szkolny Konkurs Recytatorski
„Barwy jesieni” |
II miejsce w kategorii kl. I | Agnieszka Bujnowska,
Marzena Winsko |
18. | Wiktoria Harasim | I E | Szkolny Konkurs
„Najładniejszy zeszyt pierwszoklasisty” |
I miejsce | Agnieszka Bujnowska,
Marzena Winsko |
19. | Krzysztof Waszkiewicz | I E | Szkolny Konkurs
„Najładniejszy zeszyt pierwszoklasisty” |
II miejsce | Agnieszka Bujnowska,
Marzena Winsko |
20. | Mansur Suleymanov | II A | Miejski Konkurs Plastyczno – Literacki ”Jedzmy owoce i warzywa” | Nagroda | Urszula Jurczykowska |
21. | Mansur Suleymanov | II A | Miejski Konkurs Plastyczny
„Każde dziecko o tym wie, pan w mundurze pomóc chce” |
Nagroda |
Urszula Jurczykowska |
22. | Angelina Korch | II A | Szkolny Konkurs Recytatorski
„Barwy jesieni” |
I miejsce w kategorii kl. II | Wiesława Gajda
|
23. | Angelina Korch | II A | Ogólnopolski konkurs
„Alfik Matematyczny” |
108 miejsce w województwie | Katarzyna Madura – Gryko |
24. | Joanna Podskrobko | II A | Szkolny Konkurs Recytatorski
„Barwy jesieni” |
Wyróżnienie
w kategorii kl. II |
Katarzyna Madura – Gryko |
25. | Joanna Podskrobko | II A | Ogólnopolski Konkurs
„Alfik Matematyczny” |
87 miejsce w województwie | Katarzyna Madura – Gryko |
26. | Joanna Podskrobko | II A | Szkolny Konkurs Plastyczny
„Nasi nauczyciele, nasi wychowawcy…” |
Nagroda | Nauczyciele świetlicy |
27. | Zofia Godlewska | II A | Szkolny Konkurs Recytatorski
„Barwy jesieni” |
Wyróżnienie
w kategorii kl. II |
Katarzyna Madura – Gryko |
28. | Zofia Godlewska | II A | Ogólnopolski Konkurs
„Alfik Matematyczny” |
102 miejsce w województwie | Katarzyna Madura – Gryko |
29. | Eryk Pietrasz | II A | Ogólnopolski Konkurs
„Alfik Matematyczny” |
106 miejsce w województwie | Katarzyna Madura – Gryko |
30. | Wiktoria Sokół | II B | Miejski Konkurs Plastyczny
„Każde dziecko o tym wie, pan w mundurze pomóc chce” |
Nagroda |
Urszula Jurczykowska |
31. | Wiktoria Sokół | II B | Miejski Konkurs Plastyczny
„Polska moja Ojczyzna” |
Nagroda | Urszula Jurczykowska |
32. | Yasin Makhauri | II B | Miejski Konkurs Plastyczny
„Polska moja Ojczyzna” |
Wyróżnienie | Urszula Jurczykowska |
33. | Weronika Dudko | II B | Szkolny Konkurs Plastyczny
„Nasi nauczyciele, nasi wychowawcy…” |
Nagroda | Nauczyciele świetlicy |
34. | Patryk Krzywiński | II C | Miejski Konkurs Plastyczny
„Jesienne skarby” |
I miejsce | Jadwiga Filipowicz |
35. | Gabriela Filipiak | II C | Miejski Konkurs Kaligrafii | II miejsce | Jadwiga Filipowicz |
36. | Patryk Krzywiński | II C | Miejski Konkurs Plastyczny
„Jedzmy owoce i warzywa” |
Wyróżnienie | Jadwiga Filipowicz |
39. | Oliwia Słomińska | II C | Szkolny Konkurs Plastyczny
„Nasi nauczyciele, nasi wychowawcy…” |
Wyróżnienie | Urszula
Falkowska |
38. | Aleksandra Polak
|
II C | Szkolny Konkurs Plastyczny
„Nasi nauczyciele, nasi wychowawcy…” |
Wyróżnienie | Urszula
Falkowska |
39. | Aleksandra Polak
|
II C | Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Jesienny bukiet” | Wyróżnienie | Izabela Zahorska-Wicher |
40. | Aleksandra Polak
|
II C | Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Uroki jesieni” | Wyróżnienie | Izabela Zahorska-Wicher |
41. | Szymon Sikorski | II D | Ogólnopolski Konkurs
„Alfik Matematyczny” |
15 miejsce
w województwie |
Barbara Rzepniewska |
42. | Szymon Sikorski | II D | Szkolny Konkurs Kecytatorski
„Barwy jesieni” |
II miejsce
w kategorii kl. II |
Barbara Rzepniewska |
43. | Wojciech Litwiński | II D | Szkolny Konkurs Recytatorski
„Barwy jesieni” |
III miejsce
w kategorii kl. II |
Barbara Rzepniewska |
44. | Martyna Meller | II D | Ogólnopolski Konkurs
„Alfik Humanistyczny” |
Wynik bardzo dobry | Barbara Rzepniewska |
45. | Wiktoria Onacik | II D | Ogólnopolski Konkurs
„Alfik Humanistyczny” |
Wynik bardzo dobry | Barbara Rzepniewska |
46. | Dominika Szuhalska | II D | Ogólnopolski Konkurs
„Alfik Humanistyczny” |
Wynik bardzo dobry | Barbara Rzepniewska |
47. | Zofia Tymińska | III A | Szkolny Konkurs Logopedyczny | III miejsce | Elżbieta Ławreszuk
Małgorzata Krawiel |
48. | Zuzanna Zalewska | III A | Szkolny Konkurs Logopedyczny | Wyróżnienie | Elżbieta Ławreszuk
Małgorzata Krawiel |
49. | Daniel Łapiński | III B | Ogólnopolski Konkurs
„Alfik Matematyczny” |
XI miejsce w województwie | Barbara Panasko |
50. | Emilia Dermiaha | III B | Miejski Konkurs Plastyczny
„Anioły, aniołki, aniołeczki” |
Nagroda | Barbara Panasko |
51. | Paulina Busłowska | III C | Miejski Konkurs Plastyczny
„Polska moja Ojczyzna” |
II miejsce | Małgorzata Kuźmicka |
52. | Dominika Ciborowska | III C | Szkolny Konkurs Dykcyjny „Mistrzowie mowy i wymowy” | II miejsce | Małgorzata Kuźmicka |
53. | Paulina Busłowska | III C | Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Jesienny bukiet” | Wyróżnienie | Małgorzata Kuźmicka |
54. | Magdalena Petelska | III C | Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Uroki jesieni” | Wyróżnienie | Anna Tomaszewicz |
55. | Kamil Sienkiewicz | III D | Szkolny Konkurs Plastyczny „140 rocznica objawień w Gietrzwałdzie” | I miejsce | Anna Bogusz, Marta Grabowska |
56. | Kamil Sienkiewicz | III D | Miejski Konkurs Plastyczny
„Polska moja Ojczyzna” |
III miejsce | Anna Bogusz, Marta Grabowska |
57. | Kamil Sienkiewicz | III D | Miejski Konkurs Plastyczny
„Ja i mój kolega innej narodowości’ |
Nagroda | Anna Bogusz, Marta Grabowska |
58. | Kamil Sienkiewicz | III D | Ogólnopolski Test Ortograficzny | Dyplom uznania | Anna Bogusz, Marta Grabowska |
59. | Kamil Sienkiewicz | III D | Miejski Konkurs Plastyczny
„Dary jesieni” |
II miejsce | Anna Bogusz, Marta Grabowska |
60. | Kamil Sienkiewicz | III D | Szkolny Konkurs Ekumeniczny
„Święci chrześcijańscy” |
Wyróżnienie | Anna Bogusz, Marta Grabowska |
61. | Emilia Wielogórska | III D | Ogólnopolski Test Ortograficzny | Dyplom wyróżnienia „Ekspert ortografii”, | Anna Bogusz, Marta Grabowska |
62. | Emilia Wielogórska | III D | Ogólnopolski Konkurs
„Alfik Humanistyczny” |
6 miejsce
w województwie |
Anna Bogusz, Marta Grabowska |
63. | Amelia Popławska | III D | Ogólnopolski Test Ortograficzny | Dyplom uznania | Anna Bogusz, Marta Grabowska |
64. | Amelia Milewska | III D | Ogólnopolski Test Ortograficzny | Dyplom uznania | Anna Bogusz, Marta Grabowska |
65. | Adam Jóźwiak | III D | Ogólnopolski Test Ortograficzny | Dyplom uznania | Anna Bogusz, Marta Grabowska |
66. | Stanisław Kisiel | III D | Szkolny Konkurs Ekumeniczny
„Święci chrześcijańscy” |
I miejsce | Anna Bogusz, Marta Grabowska |
67. | Justyna Gajdowska | III D | Szkolny Konkurs Plastyczny „140 rocznica objawień w Gietrzwałdzie” | II miejsce | Anna Bogusz, Marta Grabowska |
68. | Maja Jamiołkowska | III E | Miejski Konkurs Recytatorsko-Wokalny
” Kocham Cię Moja Ojczyzno”. |
Wyróżnienie |
Ewa Wojciuk |
69. | Laura Smolej | III E | Miejski Konkurs Recytatorsko-Wokalny
” Kocham Cię Moja Ojczyzno”. |
Wyróżnienie |
Ewa Wojciuk |
70. | Maja Jamiołkowska | III E | Miejski Konkurs Recytatorsko-Wokalny
” Kocham Cię Moja Ojczyzno”. |
Wyróżnienie |
Ewa Wojciuk |
71. | Laura Smolej | III E | Miejski Konkurs Recytatorsko-Wokalny
” Kocham Cię Moja Ojczyzno”. |
Wyróżnienie |
Ewa Wojciuk |
72. | Michał Sienkiewicz | III E | Ogólnopolski Test Ortograficzny | Dyplom laureata „Mistrz ortografii”,
10 miejsce w kraju |
Ewa Wojciuk |
73. | Gabriela Chrzanowska | III E | Ogólnopolski Test Ortograficzny | Dyplom wyróżnienia „Ekspert ortografii”,
13 miejsce w kraju
|
Ewa Wojciuk |
74. | Laura Smolej | III E | Miejski Konkurs Plastyczno – Literacki
”Jedzmy owoce i warzywa” |
Nagroda
|
Ewa Wojciuk |
76. | Laura Smolej | III E | Miejski Konkurs Plastyczny
„Każde dziecko o tym wie, pan w mundurze pomóc chce” |
Nagroda |
Ewa Wojciuk |
77. | Laura Smolej | III E | Szkolny Konkurs Dykcyjny
„Mistrz mowy i wymowy”
|
I miejsce |
Ewa Wojciuk |
78. | Laura Smolej | III E | Szkolny Konkurs Recytatorski
„Barwy jesieni” |
I miejsce w kategorii kl. III | Ewa Wojciuk |
79. | Laura Smolej | III E | Ogólnopolski Konkurs
„Alfik Humanistyczny” |
16 miejsce
w województwie |
|
80. | Anna Wileńska | III E | Szkolny Konkurs Recytatorski
„Barwy jesieni” |
II miejsce w kategorii kl. III | Ewa Wojciuk |
81. | Anna Wileńska | III E | Ogólnopolski Konkurs
„Alfik Humanistyczny” |
III miejsce
w województwie |
|
82. | Michalina Burchart | III E | Miejski Konkurs Plastyczny „Anioły, aniołki, aniołeczki” | Nagroda | Ewa Wojciuk |
83. | Maja Jamiołkowska | III E | Miejski Konkurs Plastyczny „Anioły, aniołki, aniołeczki” | Nagroda | Ewa Wojciuk |
84. | Dawid Chomczyk | III E | Miejski Konkurs Plastyczno – Literacki
„Jesienne skarby” |
III miejsce | Ewa Wojciuk |
85. | Matyna Snarska | III E | Miejski Konkurs Plastyczno – Literacki
„Jesienne skarby” |
Wyróżnienie | Ewa Wojciuk |
86. | Martyna Snarska | III E | Szkolny Konkurs Recytatorski
„Barwy jesieni” |
Wyróżnienie w kategorii kl. III | Ewa Wojciuk |
87. | Michalina Burchart | III E | Miejski Konkurs Plastyczny „Anioły, aniołki, aniołeczki” | Nagroda | Ewa Wojciuk |
88. | Maja Jamiołkowska | III E | Miejski Konkurs Plastyczny „Anioły, aniołki, aniołeczki” | Nagroda | Ewa Wojciuk |
89. | Dawid Chomczyk | III E | Miejski Konkurs Plastyczno – Literacki
„Jesienne skarby” |
III miejsce | Ewa Wojciuk |
90. | Matyna Snarska | III E | Miejski Konkurs Plastyczno – Literacki
„Jesienne skarby” |
Wyróżnienie | Ewa Wojciuk |
91. | Selima Edaeva | III F | Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
„Owoce i warzywa – witaminy na talerzu” |
Nagroda | Izabela Zahorska-Wicher |
92. | Zuzanna Zawadzka | III F | Miejski Konkurs Plastyczny
„Jedzmy owoce i warzywa” |
Nagroda | Anna Tomczyk |
93. | Marcin Włostowski | III F | Ogólnopolski Konkurs
„Alfik Humanistyczny” |
4 miejsce
wwojewódtwie |
Anna Tomczyk |
94. | Zuzanna Trojgo | III G | Ogólnopolski Konkurs
„Alfik Humanistyczny” |
I miejsce w województwie | Elżbieta Nowik |
95. | Zuzanna Trojgo | III G | Ogólnopolski Test Ortograficzny | Dyplom laureata „Mistrz ortografii”,
7 miejsce w kraju |
Elżbieta Nowik |
96. | Błażej Korbut | III G | Ogólnopolski Test Ortograficzny | Dyplom laureata „Mistrz ortografii”,
5 miejsce w kraju |
Elżbieta Nowik |
97. | Błażej Korbut | III G | Ogólnopolski Konkurs
„Alfik Humanistyczny” |
18 miejsce
w województwie |
Elżbieta Nowik |
98. | Aniela Słomińska | III G | Ogólnopolski Test Ortograficzny | Dyplom uznania, 21 miejsce
w kraju |
Elżbieta Nowik |
99. | Aniela Słomińska | III G | Ogólnopolski Konkurs
„Alfik Humanistyczny” |
14 miejsce
w województwie |
Elżbieta Nowik |
100. | Aniela Słomińska | III G | Miejski konkurs plastyczny „Anioły, aniołki, aniołeczki” | Nagroda | Elżbieta Nowik |
101. | Zuzanna Ornowska | III G | Miejski Konkurs Kształtnego Pisania „Mistrz kaligrafii” | I miejsce | Elżbieta Nowik |
102. | Zuzanna Ornowska | III G | Miejski konkurs plastyczny „Anioły, aniołki, aniołeczki” | Nagroda | Elżbieta Nowik |
103. | Jan Ksepko | III H | Ogólnopolski Konkurs
„Alfik Matematyczny” |
10 miejsce
w województwie |
Milena Kraszewska |
104. | Dawid Kiszło | III H | Ogólnopolski Konkurs
„Alfik Humanistyczny” |
8 miejsce
w województwie |
Milena Kraszewska |
105. | Alan Siwicki | III H | Ogólnopolski Konkurs
„Alfik Humanistyczny” |
13 miejsce
w województwie |
Milena Kraszewska |