Świetlicowa akcja charytatywna

Obrazek wyróżniający - świetlica

Świetlicowa akcja charytatywna. Bożonarodzeniowy Kiermasz Świąteczny. „Wielkie serca mamy, bo bliźnim pomagamy! Fundację „Pomóż Im” oraz Dom Opieki Społecznej wspieramy”.

Tak w skrócie możemy opisać tegoroczną akcję charytatywną, zorganizowaną w naszej świetlicy.

W dniach 15, 18-20.12.17 r. uczniowie aktywnie uczestniczyli w Bożonarodzeniowym Kiermaszu. Sprzedawali pocztówki, własnoręcznie malowane bombki, świece z motywami świątecznymi, piękne stroiki, anioły. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony całej społeczności szkolnej. Dzieci, nauczyciele, rodzice, pracownicy administracji chętnie kupowali w/w rzeczy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasz kiermasz.

Zebraną kwotę przeznaczymy na Fundację „Pomóż Im” działającą na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi oraz na Dom Opieki Społecznej, pomagający osobom starszym, opuszczonym przez bliskich, chorym, cierpiącym.

Wszystkim życzymy Szczęśliwego Nowego 2018 Roku – dużo zdrowia, radości, miłości, pokoju. Oby Wasze serca zawsze były otwarte na drugiego człowieka, na chęć niesienia pomocy innym. Czasem wystarczy spojrzenie w oczy, zwykły uśmiech, podanie ręki…

To niby nic, a dla niektórych znaczy tak wiele…