„Kocham Cię moja Ojczyzno”. Miejski Konkurs Patriotyczny.

Obrazek wyróżniający - świetlica

Dn. 9 listopada 2017 r. w świetlicy szkolnej, odbył się Miejski Konkurs Patriotyczny pt. „Kocham Cię moja Ojczyzno”. Jak co roku, cieszył się on dużym zainteresowaniem. Wzięły w nim udział aż 34 osoby – uczniowie (SP 24, 2, 28, 45, 47) oraz przedszkolaki (PS 82, 52, 10, 27), którzy przybyli ze swoimi nauczycielami i rodzicami. To było piękne patriotyczne śpiewanie oraz recytacja. Na pewno wielu dorosłym zakręciła się łezka w oku, gdy słuchali, jak dzieci czczą pamięć o tych, którzy dzielnie walczyli w obronie naszej Ojczyzny! Wielkim przebojem okazała się pieśń pt. „Dziewczyna z granatem”. Chociaż nie była łatwa do zaśpiewania, wykonało ją wielu uczestników. Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania, ponieważ dzieci były świetnie przygotowane! Przyznano wiele nagród i wyróżnień.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w naszym Patriotycznym Konkursie, a szczególnie nauczycielom, rodzicom, opiekunom, za budzenie u swoich wychowanków uczuć patriotycznych względem naszej Ojczyzny.
Organizatorzy: Lucyna Ogrodnik, Agnieszka Zdrojkowska, Izabela Zahorska-Wicher, Eliza Kikolska-Wróbel.