Nocowanie w szkole!

Pod hasłem „Nocowanie w szkole” w dniach 15.12 – 16.12 odbyły się zajęcia integracyjne dla klas: IV a, IV c, IV d. Uczniowie wraz z wychowawcami: p. Justyną Mnich, p. Izabelą Skup i p. Łukaszem Komosą – spotkali się w szkole o godz. 18.00.
Rozpakowaliśmy się i przygotowaliśmy sale na nocleg. Następnie pan Łukasz Komosa zaproponował grupową grę z kodami QR, którą wygrali uczniowie z klasy IV c. Trzeba było znaleźć ukryte w różnych zakamarkach hasła i rozwiązać zagadkę.
Po godz. 20.00 zamówiliśmy pizzę, a potem uczestniczyliśmy w zajęciach związanych z tradycjami Świąt Bożego Narodzenia. O godz. 22.00, na sali gimnastycznej odbyły się zawody. Graliśmy w piłkę nożną, przeciąganie liny i grę „Janusz muruje”. Spać poszliśmy dopiero po północy, po wspólnym czytaniu lektur.
Nazajutrz wstaliśmy niewyspani ale podekscytowani. Śniadanie zjedliśmy o godz. 9.00, posprzątaliśmy sale i rozeszliśmy się do domów. To była niezapomniana noc!