Podsumowanie konkursów matematycznych w ramach „Tygodnia z matematyką”

Obrazek wyróżniający - matematyka

W dniach 11 – 15.12.2017 r. odbyły się konkursy matematyczne w ramach „Tygodnia z matematyką”.

Zwycięzcy w kategorii ŁAMIGŁÓWKI to:

– klasy 4: Aleksandra Maj 4c,

– klasy 5: Zimaev Ahmed 5a,

– klasy 6: BRAK,

– klasy 7: Zuzanna Filipiak 7e.

Zwycięzcy w kategorii PYTANIE DNIA to:

– poniedziałek: Karolina Sidorczuk kl. 6d,

– wtorek: Zuzanna Masalska kl. 6d,

– środa: Jakub Dudko kl. 6d,

– czwartek: Marta Smolej kl. 6d,

– piątek: Karolina Sidorczuk kl. 6d.

Zwycięzcy w kategorii plastyczno-informatycznej:

– klasy 4 (plakat „WYCZAROWANE Z LICZB”): Mateusz Targoński 4e, Michał Winnicki 4c, Anna Szymborska 4c oraz Malwina Halicka 4b – I miejsce, Łukasz Wasilewski 4e oraz Mateusz Polak 4c – II miejsce, Weronika Osowska 4e oraz Wiktoria Gnyś 4e – III miejsce, Wiktoria Stalończyk 4a, Olga Nierodzik 4e, Urszula Giro 4c, Jakub Bach 4c, Jakub Klim 4b oraz Zofia Fedorowicz 4b – wyróżnienie;

– klasy 5 („WYCZAROWANE Z FIGUR GEOMETRYCZNYCH”): Weronika Białous 5b oraz Weronika Olszewska 5c – I miejsce, Mateusz Gnyś 5b – II miejsce, Wiktoria Kaczyńska 5a oraz Emilia Awienowicz 5d – III miejsce, Błażej Dołkin 5c, Amelia Wiszyńska 5e oraz Krzysztof Żamojda 5c – wyróżnienie;

– klasy 6 („KARYKATURY ZNANYCH MATEMATYKÓW”): Zuzanna Masalska 6d, Maria Rusiłowicz 6d oraz Julia Popławska 6c – I miejsce, Zuzanna Powichrowska 6d, K. Łopaciuk i K. Leśnik 6d oraz A. Karzchanenskij i K. Pacuk 6a – II miejsce, W. Stankiewicz i G. Tkaczyk 6c – III miejsce, Julia Jacewicz 6b, Krzysztof Sienkiewicz 6e oraz Kinga Grabowiecka 6b – wyróżnienie;

Zwycięzcy w kategorii rebus matematyczny to:

– klasy 4: Patrycja Bielska 4c (I miejsce), Gabriela Wilczko 4c (II miejsce), Filip Podskropko 4c (III miejsce), Maria Zaniewska 4c (wyróżnienie),

– klasy 5: BRAK,

– klasy 6: BRAK,

– klasy 7: Julia Giro 7a (I miejsce), Aleksandra Szyrenos 7a (II miejsce), Weronika Parejko 7a (III miejsce), Weronika Poduch 7a (wyróżnienie).

Gratulujemy!

 

Agnieszka Karwowska