Rozstrzygnięcie konkursu świątecznego „Rosyjskie życzenia bożonarodzeniowe z Polski”

11 grudnia został rozstrzygnięty konkurs świąteczny „Rosyjskie życzenia bożonarodzeniowe z Polski”.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów. Otrzymaliśmy wiele pięknych kartek bożonarodzeniowych. Jury miało ogromny problem z wyłonieniem tych najlepszych, ponieważ każda była jedyna w swoim rodzaju. Po burzliwych obradach jury zdecydowało wybrać  i nagrodzić siedem najpiękniejszych prac, przyznając im równorzędne pierwsze miejsca. Laureatami zostali:

Katarzyna Buraczuk  –  kl. 5B

Wiktoria Gryś –  kl.  4E

Aleksandra Huryn – kl. 4D

Natalia Lewończuk – kl. 6A

Dominika Olszewska – kl. 4A

Mateusz Targoński – kl.  4E

Natalia Dec – kl. 5C

Wszystkim  uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział, a laureatom składamy gratulacje.

Organizatorzy