Rozstrzygnięcie zabawy „Spójrz mi w oczy”

Na szkolnym holu, przez dwa tygodnie stała tablica, wokół której wciąż gromadzili się uczniowie. Każdy z nich chciał dokładnie przyjrzeć przyczepionym tam zdjęciom. Okazało się, że to kolejna integracyjna zabawa samorządu uczniowskiego.  Zabawa – zadanie nie było łatwe, na tablicy umieściliśmy 20 par oczu naszych nauczycieli, które trzeba było uporządkować w pary „oczy-nauczyciel”. Taki test spostrzegawczości wykonało ponad 50 uczniów, ale bezbłędnie wykonały go:

Chupalaeva Malika, Zosia Roszkowska, Oliwia Magnuszewska, Dzhamulaeva Satcita, Smolej Marta, Lewończuk Natalia, Wawiernia Magda, Słomczyńska Magda, Roman Dominika, Panasewicz Zuzia, Pyrko Małgosia, Rutkowska Ania, Uściłko Julia, Kruszewicz Ola, Matejczyk Zuzia, Magnuszewska Ola, Gorlewska Natalia.

Wszystkie wymienione osoby samorząd zaprasza po odbiór słodkiej nagrody do sali 206.

Poprawne rozwiązanie znajduje się na II piętrze na tablicy samorządu.