Dzień misia w klasie 1b

Dzień misia w klasie 1b

Dnia 24 października klasa 1 b uczestniczyła w zajęciach czytelniczych z okazji Międzynarodowego Dnia Misia. Dzieci obejrzały wystawę książek o niedźwiadkach a także dowiedziały się o urodzinach Misia Uszatka, który w tym roku kończy już 60 lat. Z tej okazji wysłuchaliśmy bajki o przygodach jubilata, który mimo swojego wieku, nie postarzał się ani trochę. Gdy wróciliśmy do klasy, uczniowie zrobili przyjęcie dla naszego klasowego pluszaka. Misia, bo tak ma na imię nasza maskotka, jest z nami od początku roku i towarzyszy naszej klasie podczas nauki a także wspiera uczniów w trudnych momentach. Uczniowie bardzo ją lubią i często spędzają z nią czas, chociaż nie znam języka niedźwiadków, widzę, że Misia też kocha naszych uczniów, całym swoim pluszowym serduszkiem.

Opracowała:
Dorota Hapunik