Sukcesy uczniów w wojewódzkich konkursach bibliotecznych

Obrazek wyróżniający - biblioteka

Sukcesy uczniów w wojewódzkich konkursach bibliotecznych

 

Nauczyciele bibliotekarze przygotowali uczniów do wzięcia udziału w wojewódzkich konkursach bibliotecznych:

  • 8 edycji Wojewódzkiego konkursu literackiego „Biblioteka to jest dobre miejsce dla człowieka” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 21 w Białymstoku. Alessandro Petelski z klasy 7A zajął 2 miejsce, Weronika Parejko z kl. 7A otrzymała wyróżnienie. Udział wzięła Natalia Pychner z kl. 6E.
  • 8 edycji Wojewódzkiego konkursu na prezentację multimedialną „Biblioteka to dom przyszłości i przeszłości” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 21 w Białymstoku. Jakub Dudko z klasy 6D zajął 3 miejsce, Krzysztof Jakub Gryc z kl. 7A otrzymał wyróżnienie.
  • Wojewódzkim konkursie plastycznym „Czy znasz twórczość Renaty Piątkowskiej ?” ogłoszonego przez Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Radę Oddziału w Białymstoku. Uczennica kl. 3G Zuzanna Ornowska zajęła 3 miejsce. Udział wzięli Magdalena Caterina Petelska z kl. 3A oraz Błażej Korbut z kl. 3G.

 

Alina Borowska