Wystawy i gazetki rozwijające kulturę czytelniczą uczniów

Nauczyciele bibliotekarze wykonali wystawy i gazetki rozwijające kulturę czytelniczą uczniów: „Jan Klemens Branicki – patron naszej szkoły”; „Jak czytaliśmy w roku szkolnym 2016 / 2017 ?”; „Witaj szkoło !”; „Zasady bezpiecznego korzystania z Internetu”; „Polacy na frontach II wojny światowej”; „Jesień w poezji i prozie”; „Nasze ulubione serie wydawnicze”; „Białostocczyzna – kraina wielu kultur, narodów i religii”; „Czytanie książek to najpiękniejsza ZABAWA, jaką sobie ludzkość wymyśliła. Wisława Szymborska”; „Europa pełna baśni, legend i opowiadań”; „Puszcza Białowieska w grafikach Wiesława Pietruka”; „Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą”; „Poznajemy słowniki językowe”; „11 listopada – Święto Niepodległości”.

Alina Borowska