Sprawozdanie z rozdania nagród w miejskim konkursie plastycznym pt.: „Polska-moja ojczyzna”

Sprawozdanie z rozdania nagród w miejskim konkursie plastycznym pt.: „Polska-moja ojczyzna”

Dnia 10 listopada 2017 r. w Szkole Podstawowej Nr 47 odbyło się uroczyste rozdanie nagród zwycięzcom miejskiego konkursu plastycznego pt. : „Polska – moja ojczyzna”. Nastąpiło to podczas uroczystego apelu z okazji Święta Niepodległości. Wpłynęło około 120 prac dzieci z białostockich szkół. Wyłoniono 27 prac nagrodzonych, w tym   17   laureatów i 10   wyróżnionych. Wybór nie był łatwy, ponieważ prace reprezentowały wysoki poziom artystyczny. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w przyszłym roku. Dziękujemy Prezydentowi Miasta Białegostoku za objęcie honorowym patronatem naszego konkursu.

Organizatorzy: mgr Małgorzata Kuźmicka, mgr Anna Bogusz, mgr Barbara Panasko