Zapraszamy na IX Międzynarodowy Turniej „NIEPODLEGŁOŚCI” w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców rocznik 2005

6 Międzynarodowy Turniej BASKET CUP

Zapraszamy całą społeczność szkolną, rodziny i fanów koszykówki młodzieżowej do kibicowania naszym uczniom z klasy VI B na IX Międzynarodowym Turnieju „NIEPODLEGŁOŚCI”, który odbędzie się w naszej szkole w dniach 17 – 19.11.2017r.

PROGRAM IX Międzynarodowego Turnieju „NIEPODLEGŁOŚCI” w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców rocznik 2005:

 

PIĄTEK 17.11.2017

1 8.30 A UKS „Basket 47” Białystok UKS „Orkan” Zambrów
2 9.20 C UKS „Basket 47” Białystok UKS „Trójka” Ełk
3 10.10 D UKS „5 Nenufar” Ełk UKS „Orkan” Zambrów
4 11.00 B UKS „5 Nenufar” Ełk SDYSCHOR 7 Grodno
5 11.50 A UKS „Orkan” Zambrów UKS „Trójka” Żyrardów
6 12.40 C UKS „Trójka” Ełk SDYSCHOR 7 Grodno
7 13.30 D UKS „Trójka” Działdowo UKS „Orkan” Zambrów
8 14.20 C UKS „Basket 47” Białystok UKS „Sokół” Działdowo
9 15.10 A UKS „Basket 47” Białystok Warsaw Basketball
10 16.00 B UKS „Dziewiątka” ŁOMŻA UKS „5 Nenufar” Ełk
11 16.50 D UKS „Trójka” Działdowo UKS „Trops” Kartuzy
12 17.40 B SDYSCHOR 7 Grodno UKS „Trójka” Działdowo
13 18.30 C UKS „Sokół” Działdowo SDYSCHOR 7 Grodno
14 19.20 A Warsaw Basketball UKS „Trójka” Żyrardów
15 20.10 D UKS „Trops” Kartuzy UKS „5 Nenufar” Ełk
16 21.00 B UKS „Trójka” Działdowo UKS „Dziewiątka” ŁOMŻA

SOBOTA 18.11.2017

17 8.00 D UKS „Orkan” Zambrów UKS „Trops” Kartuzy
18 8.50 D UKS „5 Nenufar” Ełk UKS „Trójka” Działdowo
19 9.40 C UKS „Trójka” Ełk UKS „Sokół” Działdowo
20 10.30 C UKS „Basket 47” Białystok SDYSCHOR 7 Grodno
21 11.20 A UKS „Basket 47” Białystok UKS „Trójka” Żyrardów
22 12.10 A Warsaw Basketball UKS „Orkan” Zambrów
23 13.00 B UKS „Trójka” Działdowo UKS „5 Nenufar” Ełk
24 13.50 B UKS „Dziewiątka” ŁOMŻA SDYSCHOR 7 Grodno
25 14.40 C3-D4
26 15.30 D3-C4
27 16.20 A3-B4
28 17.10 B3-A4
29 18.00 C1-D2
30 18.50 D1-C2
31 19.40 A1-B2
32 20.30 B1-A2

NIEDZIELA 19.11.2017

33 8.00 o 7 chł.
34 8.50 o 7 dz.
35 9.40 o 5 chł.
36 10.30 o 5 dz.
37 11.20 o 3 chł.
38 12.30 o 3 dz.
39 13.20 o 1 chł.
40 14.10 o 1 dz.

ZAKOŃCZENIE TURNIEJU – 15.10

 

Grupy:

CHŁOPCY

A – UKS „Basket 47” Białystok, UKS „Orkan” Zambrów, UKS „Trójka” Żyrardów, Warsaw Basketball

B – UKS „Dziewiątka” ŁOMŻA, UKS „5 Nenufar” Ełk, UKS „ Trójka” Działdowo, SDYSCHOR 7 Grodno

DZIEWCZYNY

C – UKS „Basket 47” Białystok, UKS „Trójka” Ełk, UKS „Sokół” Działdowo, SDYSCHOR 7 Grodno

D – UKS „Orkan” Zambrów, UKS „5 Nenufar 5” Ełk, UKS „Trójka” Działdowo, UKS „Trops” Kartuzy