Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego pt. „Polska – moja ojczyzna”

W konkursie uczestniczyło 120 dzieci z białostockich szkół podstawowych. Jury  wyłoniło następujących  zwycięzców:

1. W kategorii klas „0”

Laureaci:  Wojciech Szczygła, PS 31; Zofia Gudalewska, PS 10; Zuzanna Giesko, kl”0″A, SP 12.

Wyróżnienia: Julia Turkowicz,PS 42; Kalina Kulikowska, kl.”0″ SP 3.

1. W kategorii klas pierwszych

Laureaci:  Pola Krawczyk,  SP 4; Amelia Jakubowska,  SP 5;

Milena Grądzka,  SP 43;  Mateusz Stepaniuk  SP 47;  Julia Aleksiejuk ,  SP 4.

Wyróżnienia:Faustyna Skudra, SP 5; Aleksandra Stefanowska, SP 47.

1. W kategorii klas drugich

Laureaci: Wiktoria Sokół, SP 47; Hania Sokólska, SP 16; Kinga Gawryluk, SP 43

Wyróżnienia: Jasin Makhauri, SP 47; Milena Wilkowska, SP 16.

1. W kategorii klas trzecich

Laureaci:Weronika Klimowicz, SP 16; Natalia Żelążyk, SP 12; Jacek Markiewicz, SP 4; Paulina Busłowska ,SP 47; Kamil Sienkiewicz, SP 47; Amelia Puszko, SP 3.

Wyróżnienia: Aleksandra Poskrobko, SP 19; Ada Dolatowska, SP 16; Gabriela Kobeszko, SP 12;

Amelia Kalinko, SP 16.

Wręczenie nagród odbędzie się 10 XI 2017 r. ( piątek ) o godzinie 8.00 na sali gimnastycznej podczas uroczystego apelu z okazji  Święta Niepodległości.

Serdecznie zapraszamy laureatów i wyróżnionych  wraz z opiekunami na galę rozdania nagród do Szkoły Podstawowej Nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku.

Za zmianę terminu wręczania nagród  przepraszamy.