Podsumowanie zabawy „Twoja twarz brzmi znajomo”

Samorząd uczniowski podsumowując wszystkie wspaniałe występy uczniów kl. 4-7, zdecydował, że wszystkim dzieciom przyzna drobne nagrody.

Wszyscy zgodnie stwierdzili, że uczniowie bardzo profesjonalnie przygotowali swoje występy, dzięki którym nieoficjalne obchody święta naszej szkoły odbyły się w wyśmienitej atmosferze.

Poniżej lista osób, którym należą się podziękowania.

uczennice kl. 4b i 4c Zofia Fedorowicz, Karolina Marcinkiewicz, Anna Rutkowska, Aleksandra Wińska, Dominika Nowik (piosenka Ain’t your mama Jenifer Lopez )

uczennica kl. 6c Klaudia Siedlecka (piosenka Roar Katy Perry)

uczennice kl. 5c Natalia Dec, Gabriela Kułakowska, Weronika Olszewska, Weronika Ramotowska (piosenka Cups A. Kendrick)

uczeń kl. 4a Ryszard Konopko (piosenka Lokomotywa Perfect)