Uwaga!!! Wychowanie do życia w rodzinie w klasach 4 i 5 – rozpoczyna się od drugiego semestru.
Wychowanie do życia w rodzinie w klasach 6 i 7 – rozpoczyna się od pierwszego semestru.
0a | 0b | 1ai | 1b | 1c | 1d | 1ei | 2a | 2b | 2c | 2d | 3ai | 3b | 3c | 3di | 3e | 3f | 3g | 3h | 4ai | 4bs | 4cs | 4d | 4e | 4fi | 5ai | 5bs | 5c | 5d | 5e | 6ai | 6bs | 6c | 6d | 6e | 7ai | 7bs | 7c | 7d | 7ei |
Powrót na górę
Plan 0a
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
7.30 – 8.30 | Wychowanie przedszkolne 1 Adamska-Królik Urszula |
Wychowanie przedszkolne 1 Adamska-Królik Urszula |
|||
8.30 – 9.30 | Wychowanie przedszkolne 1 Adamska-Królik Urszula |
Wychowanie przedszkolne 1 Adamska-Królik Urszula |
|||
9.30 – 10.30 | Wychowanie przedszkolne 1 Adamska-Królik Urszula |
Język angielski 1 Wróblewska Agnieszka |
|||
10.30 – 11.30 | Wychowanie przedszkolne 1 Adamska-Królik Urszula |
Wychowanie przedszkolne 1 Adamska-Królik Urszula |
|||
11.30 – 12.30 | Wychowanie fizyczne podwórko Adamska-Królik Urszula |
Zajęcia artystyczne 1 Długołęcka-Drabik Magdalena 12.00-12.30 |
Wychowanie fizyczne podwórko Kikolska-Wróbel Eliza |
||
12.30 – 13.30 | Religia kat 1 Brzyska Anna |
Wychowanie fizyczne podwórko Kikolska-Wróbel Eliza |
Wychowanie fizyczne podwórko Adamska-Królik Urszula |
Zajęcia artystyczne 1 Długołęcka-Drabik Magdalena |
Wychowanie fizyczne podwórko Adamska-Królik Urszula |
13.30 – 14.30 | Wychowanie przedszkolne 1 Adamska-Królik Urszula |
Wychowanie przedszkolne 1 Adamska-Królik Urszula |
Wychowanie przedszkolne 1 Adamska-Królik Urszula |
||
14.30 – 15.30 | Wychowanie przedszkolne 1 Adamska-Królik Urszula |
Wychowanie przedszkolne 1 Adamska-Królik Urszula |
Wychowanie przedszkolne 1 Adamska-Królik Urszula |
||
15.30 – 16.30 | Wychowanie przedszkolne 1 Adamska-Królik Urszula |
Wychowanie przedszkolne 1 Adamska-Królik Urszula |
Wychowanie przedszkolne 1 Adamska-Królik Urszula |
||
16.30 – 17.30 | Wychowanie przedszkolne 1 Adamska-Królik Urszula |
Wychowanie przedszkolne 1 Adamska-Królik Urszula |
Wychowanie przedszkolne 1 Adamska-Królik Urszula |
||
17.30 – 18.30 |
Plan 0b
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
7.30 – 8.30 | Wychowanie przedszkolne Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
Wychowanie przedszkolne Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
Wychowanie przedszkolne Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
||
8.30 – 9.30 | Wychowanie przedszkolne Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
Wychowanie przedszkolne Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
Wychowanie fizyczne Zdrojkowska Agnieszka / Khunkerova Bella podwórko |
||
9.30 – 10.30 | Wychowanie przedszkolne Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
Wychowanie przedszkolne Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
Wychowanie przedszkolne Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
||
10.30 – 11.30 | Wychowanie przedszkolne Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
Wychowanie przedszkolne Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
Wychowanie przedszkolne Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
||
11.30 – 12.30 | Wychowanie fizyczne Khunkerova Bella / Biryło Anna podwórko |
Wychowanie fizyczne Zdrojkowska Agnieszka / Khunkerova Bella podwórko |
Zajęcia artystyczne 1 Długołęcka-Drabik Magdalena 12.00-12.30 |
Wychowanie przedszkolne Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
|
12.30 – 13.30 | Wychowanie fizyczne Khunkerova Bella / Biryło Anna podwórko |
Religia 1 Machaev Osman |
Zajęcia artystyczne 1 Długołęcka-Drabik Magdalena |
Wychowanie fizyczne Khunkerova Bella / Biryło Anna podwórko |
|
13.30 – 14.30 | Język angielski Wróblewska Agnieszka / Khunkerova Bella 1 |
Wychowanie przedszkolne Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
|||
14.30 – 15.30 | Wychowanie przedszkolne Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
Wychowanie przedszkolne Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
|||
15.30 – 16.30 | Wychowanie przedszkolne Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
Wychowanie przedszkolne Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
|||
16.30 – 17.30 | Wychowanie przedszkolne Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
Wychowanie przedszkolne Khunkerova Bella / Biryło Anna 1 |
|||
17.30 – 18.30 |
Plan 1ai
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
Edukacja wczesnoszkolna Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
Edukacja wczesnoszkolna Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne Słoma Marta / Kieda Joanna hol1 |
Język angielski Wróblewska Agnieszka / Długołęcka-Drabik Magdalena 5 |
Edukacja wczesnoszkolna Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
Edukacja wczesnoszkolna Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
Edukacja wczesnoszkolna Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
Religia 1ai,1b,1c,1d,1ei, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan Religia 1ai,1b,1c,1d,1ei, muz,muz,muz,muz,muz, 4 Machaev Osman Religia kat 5 Brzyska Anna |
Religia 1ai,1b,1c,1d,1ei, pra,pra,pra,pra,pra, 107 Kiryluk Jan Religia 1ai,1b,1c,1d,1ei, muz,muz,muz,muz,muz, 114 Machaev Osman Religia kat 5 Brzyska Anna |
||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne Słoma Marta / Kieda Joanna hol2 |
Język angielski Wróblewska Agnieszka / Długołęcka-Drabik Magdalena 5 |
Wychowanie fizyczne Słoma Marta / Kieda Joanna hol3 |
||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 5 Słoma Marta |
Edukacja wczesnoszkolna Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
|||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
Edukacja wczesnoszkolna Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
|||
14.45 – 15.30 | Zajęcia komputerowe Słoma Marta / Kieda Joanna 201 |
Edukacja wczesnoszkolna Słoma Marta / Kieda Joanna 5 |
|||
15.35 – 16.20 | Edukacja wczesnoszkolna 5 Słoma Marta |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan 1b
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Zajęcia komputerowe 203 Hapunik Dorota |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Hapunik Dorota |
|||
8.55 – 9.40 | Religia kat 114 Suprunowicz Dorota |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Hapunik Dorota |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Hapunik Dorota |
||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne hol1 Hapunik Dorota |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Hapunik Dorota |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Hapunik Dorota |
||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 101 Hapunik Dorota |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Hapunik Dorota |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Hapunik Dorota |
Religia 1ai,1b,1c,1d,1ei, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan Religia 1ai,1b,1c,1d,1ei, muz,muz,muz,muz,muz, 4 Machaev Osman |
Religia 1ai,1b,1c,1d,1ei, pra,pra,pra,pra,pra, 107 Kiryluk Jan Religia 1ai,1b,1c,1d,1ei, muz,muz,muz,muz,muz, 114 Machaev Osman |
11.50 – 12.35 | Język angielski 101 Wróblewska Agnieszka |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Hapunik Dorota |
Wychowanie fizyczne hol1 Hapunik Dorota |
Wychowanie fizyczne hol1 Hapunik Dorota |
|
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 101 Hapunik Dorota |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Hapunik Dorota |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Hapunik Dorota |
||
13.55 – 14.40 | Język angielski 101 Wróblewska Agnieszka |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Hapunik Dorota |
|||
14.45 – 15.30 | Religia kat 101 Suprunowicz Dorota |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Hapunik Dorota |
|||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan 1c
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie fizyczne hol3 Zientara Wiesława |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Zientara Wiesława |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Zientara Wiesława |
||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 109 Zientara Wiesława |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Zientara Wiesława |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Zientara Wiesława |
||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 8 Zientara Wiesława |
Wychowanie fizyczne hol1 Zientara Wiesława |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Zientara Wiesława |
||
10.45 – 11.30 | Język angielski 8 Wróblewska Agnieszka |
Język angielski 8 Wróblewska Agnieszka |
Religia kat 8 Suprunowicz Dorota Religia 1ai,1b,1c,1d,1ei, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan Religia 1ai,1b,1c,1d,1ei, muz,muz,muz,muz,muz, 4 Machaev Osman |
Religia kat 105 Suprunowicz Dorota Religia 1ai,1b,1c,1d,1ei, pra,pra,pra,pra,pra, 107 Kiryluk Jan Religia 1ai,1b,1c,1d,1ei, muz,muz,muz,muz,muz, 114 Machaev Osman |
|
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne sg6 Zientara Wiesława |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Zientara Wiesława |
|||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 8 Zientara Wiesława |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Zientara Wiesława |
|||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 8 Zientara Wiesława |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Zientara Wiesława |
|||
14.45 – 15.30 | Edukacja wczesnoszkolna 8 Zientara Wiesława |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Zientara Wiesława |
|||
15.35 – 16.20 | Zajęcia komputerowe 201 Zientara Wiesława |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan 1d
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 106 Krzemińska Beata |
Edukacja wczesnoszkolna 106 Krzemińska Beata |
|||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 106 Krzemińska Beata |
Edukacja wczesnoszkolna 106 Krzemińska Beata |
|||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 106 Krzemińska Beata |
Edukacja wczesnoszkolna 106 Krzemińska Beata |
|||
10.45 – 11.30 | Religia kat 114 Manaches Monika |
Edukacja wczesnoszkolna 106 Krzemińska Beata |
Religia 1ai,1b,1c,1d,1ei, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan Religia 1ai,1b,1c,1d,1ei, muz,muz,muz,muz,muz, 4 Machaev Osman |
Religia kat 101 Manaches Monika Religia 1ai,1b,1c,1d,1ei, pra,pra,pra,pra,pra, 107 Kiryluk Jan Religia 1ai,1b,1c,1d,1ei, muz,muz,muz,muz,muz, 114 Machaev Osman |
|
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna 106 Krzemińska Beata |
Wychowanie fizyczne hol1 Krzemińska Beata |
Wychowanie fizyczne hol2 Krzemińska Beata |
Edukacja wczesnoszkolna 106 Krzemińska Beata |
|
12.55 – 13.40 | Język angielski 106 Wróblewska Agnieszka |
Edukacja wczesnoszkolna 106 Krzemińska Beata |
Wychowanie fizyczne hol1 Krzemińska Beata |
||
13.55 – 14.40 | Zajęcia komputerowe 201 Krzemińska Beata |
Edukacja wczesnoszkolna 106 Krzemińska Beata |
Edukacja wczesnoszkolna 106 Krzemińska Beata |
||
14.45 – 15.30 | Edukacja wczesnoszkolna 106 Krzemińska Beata |
Język angielski 106 Wróblewska Agnieszka |
Edukacja wczesnoszkolna 106 Krzemińska Beata |
||
15.35 – 16.20 | |||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan 1ei
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 5 Winsko Marzenna |
|||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
|||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Zajęcia komputerowe Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 203 |
|||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka hol3 |
Język angielski Skup Izabela / Bujnowska Agnieszka 5 |
Religia 1ai,1b,1c,1d,1ei, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan Religia 1ai,1b,1c,1d,1ei, muz,muz,muz,muz,muz, 4 Machaev Osman |
Religia 1ai,1b,1c,1d,1ei, pra,pra,pra,pra,pra, 107 Kiryluk Jan Religia 1ai,1b,1c,1d,1ei, muz,muz,muz,muz,muz, 114 Machaev Osman |
|
11.50 – 12.35 | Religia kat 5 Brzyska Anna |
Edukacja wczesnoszkolna Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Wychowanie fizyczne Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka hol2 |
|
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Język angielski Skup Izabela / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
||
14.45 – 15.30 | Edukacja wczesnoszkolna Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Wychowanie fizyczne Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka hol1 |
Edukacja wczesnoszkolna 5 Winsko Marzenna |
||
15.35 – 16.20 | Religia kat 5 Brzyska Anna |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan 2a
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 104 Madura-Gryko Katarzyna |
Edukacja wczesnoszkolna 104 Madura-Gryko Katarzyna |
|||
8.55 – 9.40 | Język angielski 104 Perkowska Joanna |
Edukacja wczesnoszkolna 104 Madura-Gryko Katarzyna |
|||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 104 Madura-Gryko Katarzyna |
Edukacja wczesnoszkolna 104 Madura-Gryko Katarzyna |
|||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne hol1 Madura-Gryko Katarzyna |
Religia 2a,2b,2c,2d, pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Zajęcia komputerowe 203 Madura-Gryko Katarzyna |
||
11.50 – 12.35 | Religia kat 210a Suprunowicz Dorota |
Edukacja wczesnoszkolna 104 Jurczykowska Urszula |
Religia 2a,2b,2c,2d, pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Wychowanie fizyczne hol1 Madura-Gryko Katarzyna |
|
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 104 Madura-Gryko Katarzyna |
Religia kat 210a Suprunowicz Dorota |
Edukacja wczesnoszkolna 104 Madura-Gryko Katarzyna |
Język angielski 104 Perkowska Joanna |
|
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 101 Madura-Gryko Katarzyna |
Edukacja wczesnoszkolna 104 Madura-Gryko Katarzyna |
Edukacja wczesnoszkolna 104 Madura-Gryko Katarzyna |
||
14.45 – 15.30 | Edukacja wczesnoszkolna 104 Madura-Gryko Katarzyna |
Edukacja wczesnoszkolna 104 Madura-Gryko Katarzyna |
Edukacja wczesnoszkolna 104 Madura-Gryko Katarzyna |
||
15.35 – 16.20 | Wychowanie fizyczne hol1 Madura-Gryko Katarzyna |
Edukacja wczesnoszkolna 104 Madura-Gryko Katarzyna |
|||
16.25 – 17.10 | Religia 2a,2b,2c,2d,3ai,3b,3f, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 4 Machaev Osman |
||||
17.15 – 18.00 | Religia 2a,2b,2c,2d,3ai,3b,3f, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 4 Machaev Osman |
Plan 2b
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Zajęcia komputerowe 203 Grabowska Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Grabowska Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Grabowska Barbara |
||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 8 Grabowska Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Grabowska Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Grabowska Barbara |
||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 8 Jurczykowska Urszula |
Język angielski 108 Wróblewska Agnieszka |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Grabowska Barbara |
||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne hol1 Grabowska Barbara |
Wychowanie fizyczne hol2 Grabowska Barbara |
Religia 2a,2b,2c,2d, pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Grabowska Barbara |
|
11.50 – 12.35 | Religia kat 8 Suprunowicz Dorota |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Grabowska Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Grabowska Barbara |
Religia kat 8 Suprunowicz Dorota Religia 2a,2b,2c,2d, pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
|
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 8 Grabowska Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Grabowska Barbara |
|||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 8 Grabowska Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Grabowska Barbara |
|||
14.45 – 15.30 | Język angielski 8 Wróblewska Agnieszka |
Edukacja wczesnoszkolna 8 Grabowska Barbara |
|||
15.35 – 16.20 | Wychowanie fizyczne hol3 Grabowska Barbara |
||||
16.25 – 17.10 | Religia 2a,2b,2c,2d,3ai,3b,3f, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 4 Machaev Osman |
||||
17.15 – 18.00 | Religia 2a,2b,2c,2d,3ai,3b,3f, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 4 Machaev Osman |
Plan 2c
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 105 Filipowicz Jadwiga |
Edukacja wczesnoszkolna 105 Zdrojkowska Agnieszka |
|||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 105 Filipowicz Jadwiga |
Edukacja wczesnoszkolna 105 Filipowicz Jadwiga |
|||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 105 Filipowicz Jadwiga |
Edukacja wczesnoszkolna 105 Filipowicz Jadwiga |
|||
10.45 – 11.30 | Religia kat 105 Brzyska Anna |
Religia 2a,2b,2c,2d, pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan Religia kat 105 Brzyska Anna |
Wychowanie fizyczne hol1 Filipowicz Jadwiga |
||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne sg6 Filipowicz Jadwiga |
Język angielski 105 Wróblewska Agnieszka |
Religia 2a,2b,2c,2d, pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Język angielski 105 Wróblewska Agnieszka |
|
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 105 Filipowicz Jadwiga |
Edukacja wczesnoszkolna 105 Filipowicz Jadwiga |
Edukacja wczesnoszkolna 105 Filipowicz Jadwiga |
||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 105 Filipowicz Jadwiga |
Edukacja wczesnoszkolna 105 Filipowicz Jadwiga |
Edukacja wczesnoszkolna 105 Filipowicz Jadwiga |
||
14.45 – 15.30 | Edukacja wczesnoszkolna 105 Filipowicz Jadwiga |
Edukacja wczesnoszkolna 105 Filipowicz Jadwiga |
Edukacja wczesnoszkolna 105 Filipowicz Jadwiga |
||
15.35 – 16.20 | Zajęcia komputerowe 201 Filipowicz Jadwiga |
Wychowanie fizyczne hol1 Filipowicz Jadwiga |
|||
16.25 – 17.10 | Religia 2a,2b,2c,2d,3ai,3b,3f, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 4 Machaev Osman |
||||
17.15 – 18.00 | Religia 2a,2b,2c,2d,3ai,3b,3f, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 4 Machaev Osman |
Plan 2d
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 4 Rzepniewska Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Rzepniewska Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Rzepniewska Barbara |
||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 4 Rzepniewska Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Rzepniewska Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Rzepniewska Barbara |
||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 4 Rzepniewska Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Rzepniewska Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Zdrojkowska Agnieszka |
||
10.45 – 11.30 | Zajęcia komputerowe 203 Rzepniewska Barbara |
Religia 2a,2b,2c,2d, pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Wychowanie fizyczne hol1 Rzepniewska Barbara |
Język angielski 4 Wróblewska Agnieszka |
|
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna 4 Rzepniewska Barbara |
Religia kat 4 Brzyska Anna Religia 2a,2b,2c,2d, pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Religia kat 4 Brzyska Anna |
||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 4 Rzepniewska Barbara |
Język angielski 4 Wróblewska Agnieszka |
|||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 4 Rzepniewska Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Rzepniewska Barbara |
|||
14.45 – 15.30 | Edukacja wczesnoszkolna 4 Rzepniewska Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Rzepniewska Barbara |
|||
15.35 – 16.20 | Wychowanie fizyczne hol1 Rzepniewska Barbara |
Wychowanie fizyczne hol2 Rzepniewska Barbara |
|||
16.25 – 17.10 | Religia 2a,2b,2c,2d,3ai,3b,3f, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 4 Machaev Osman |
||||
17.15 – 18.00 | Religia 2a,2b,2c,2d,3ai,3b,3f, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 4 Machaev Osman |
Plan 3ai
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 107 Krawiel Mariola |
Edukacja wczesnoszkolna Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
|||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
Edukacja wczesnoszkolna Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
|||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
Edukacja wczesnoszkolna Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
|||
10.45 – 11.30 | Język angielski Oszmiańska Ewa / Jaroma Joanna 107 |
Wychowanie fizyczne Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta hol2 |
Basen Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta basen4 I semestr |
||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta hol1 |
Religia 3ai,3b,3c,3di,3e,3f,3g,3h, pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan Religia kat 106 Manaches Monika |
Basen Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta basen4 I semestr Wychowanie fizyczne Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta hol2 II semestr |
Religia 3ai,3b,3c,3di,3e,3f,3g,3h, pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
|
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 107 Zdrojkowska Agnieszka |
Religia kat 106 Manaches Monika |
Edukacja wczesnoszkolna Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
Edukacja wczesnoszkolna Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
|
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
Edukacja wczesnoszkolna Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
Język angielski Oszmiańska Ewa / Jaroma Joanna 107 |
||
14.45 – 15.30 | Zajęcia komputerowe Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 203 |
Edukacja wczesnoszkolna Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
Edukacja wczesnoszkolna Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
||
15.35 – 16.20 | Edukacja wczesnoszkolna Krawiel Mariola / Ławreszuk Elżbieta 107 |
Edukacja wczesnoszkolna 107 Krawiel Mariola |
|||
16.25 – 17.10 | Religia 2a,2b,2c,2d,3ai,3b,3f, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 4 Machaev Osman |
||||
17.15 – 18.00 | Religia 2a,2b,2c,2d,3ai,3b,3f, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 4 Machaev Osman |
Plan 3b
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 108 Panasko Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 108 Panasko Barbara |
Język angielski 108 Skup Izabela |
||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 108 Panasko Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 108 Panasko Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 108 Panasko Barbara |
||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 108 Panasko Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 108 Panasko Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 108 Panasko Barbara |
||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 108 Panasko Barbara |
Wychowanie fizyczne hol1 Wierzbicki Mirosław |
Basen basen2 Panasko Barbara I semestr Wychowanie fizyczne hol2 Panasko Barbara II semestr |
||
11.50 – 12.35 | Zajęcia komputerowe 203 Panasko Barbara |
Religia 3ai,3b,3c,3di,3e,3f,3g,3h, pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Basen basen2 Panasko Barbara I semestr |
Religia 3ai,3b,3c,3di,3e,3f,3g,3h, pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan Religia kat 5 Manaches Monika |
|
12.55 – 13.40 | Religia kat 107 Manaches Monika |
Edukacja wczesnoszkolna 108 Panasko Barbara |
Wychowanie fizyczne hol2 Panasko Barbara |
||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 108 Panasko Barbara |
Język angielski 108 Skup Izabela |
|||
14.45 – 15.30 | Edukacja wczesnoszkolna 108 Panasko Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 108 Panasko Barbara |
|||
15.35 – 16.20 | Edukacja wczesnoszkolna 108 Panasko Barbara |
Edukacja wczesnoszkolna 108 Panasko Barbara |
|||
16.25 – 17.10 | Religia 2a,2b,2c,2d,3ai,3b,3f, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 4 Machaev Osman |
||||
17.15 – 18.00 | Religia 2a,2b,2c,2d,3ai,3b,3f, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 4 Machaev Osman |
Plan 3c
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie fizyczne hol1 Kuźmicka Małgorzata |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Kuźmicka Małgorzata |
|||
8.55 – 9.40 | Religia kat 214 Brzyska Anna |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Kuźmicka Małgorzata |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Kuźmicka Małgorzata |
||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne hol2 Wierzbicki Mirosław |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Kuźmicka Małgorzata |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Kuźmicka Małgorzata |
||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 4 Kuźmicka Małgorzata |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Kuźmicka Małgorzata |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Kuźmicka Małgorzata |
||
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna 4 Kuźmicka Małgorzata |
Religia kat 4 Brzyska Anna |
Etyka ety 06 Kikolska-Wróbel Eliza Religia 3ai,3b,3c,3di,3e,3f,3g,3h, pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Basen basen1 Kuźmicka Małgorzata I semestr |
Religia 3ai,3b,3c,3di,3e,3f,3g,3h, pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 4 Kuźmicka Małgorzata |
Etyka ety 06 Kikolska-Wróbel Eliza |
Basen basen1 Kuźmicka Małgorzata I semestr Wychowanie fizyczne hol2 Kuźmicka Małgorzata II semestr |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Kuźmicka Małgorzata |
|
13.55 – 14.40 | Język angielski 4 Sawicka Katarzyna |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Kuźmicka Małgorzata |
Język angielski 4 Sawicka Katarzyna |
||
14.45 – 15.30 | Edukacja wczesnoszkolna 4 Kuźmicka Małgorzata |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Kuźmicka Małgorzata |
|||
15.35 – 16.20 | Zajęcia komputerowe 201 Kuźmicka Małgorzata |
Edukacja wczesnoszkolna 4 Kuźmicka Małgorzata |
|||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan 3di
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 104 Grabowska Marta |
Zajęcia komputerowe Grabowska Marta / Bogusz Anna 203 |
|||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
Język angielski Oszmiańska Ewa / Jaroma Joanna 104 |
Edukacja wczesnoszkolna Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
||
9.50 – 10.35 | Język angielski Oszmiańska Ewa / Jaroma Joanna 104 |
Edukacja wczesnoszkolna Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
Edukacja wczesnoszkolna Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
Edukacja wczesnoszkolna 104 Zdrojkowska Agnieszka |
Edukacja wczesnoszkolna Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
Edukacja wczesnoszkolna Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
|
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
Wychowanie fizyczne Grabowska Marta / Bogusz Anna hol2 |
Religia 3ai,3b,3c,3di,3e,3f,3g,3h, pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Basen Grabowska Marta / Bogusz Anna basen3 I semestr |
Religia 3ai,3b,3c,3di,3e,3f,3g,3h, pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne Grabowska Marta / Bogusz Anna hol1 |
Edukacja wczesnoszkolna Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
Basen Grabowska Marta / Bogusz Anna basen3 I semestr Wychowanie fizyczne Grabowska Marta / Bogusz Anna hol3 II semestr |
||
13.55 – 14.40 | Religia kat 106 Brzyska Anna |
Edukacja wczesnoszkolna 104 Grabowska Marta |
Edukacja wczesnoszkolna Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
||
14.45 – 15.30 | Religia kat 104 Brzyska Anna |
Edukacja wczesnoszkolna Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
|||
15.35 – 16.20 | Edukacja wczesnoszkolna Grabowska Marta / Bogusz Anna 104 |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan 3e
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 106 Wojciuk Ewa |
Wychowanie fizyczne hol2 Wojciuk Ewa I semestr |
Edukacja wczesnoszkolna 106 Wojciuk Ewa |
||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 106 Wojciuk Ewa |
Edukacja wczesnoszkolna 106 Wojciuk Ewa |
Edukacja wczesnoszkolna 106 Wojciuk Ewa |
||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne hol3 Rajchemba Małgorzata |
Edukacja wczesnoszkolna 106 Wojciuk Ewa |
Edukacja wczesnoszkolna 106 Wojciuk Ewa |
||
10.45 – 11.30 | Język angielski 106 Skup Izabela |
Język angielski 106 Skup Izabela |
Religia kat 107 Suprunowicz Dorota |
Edukacja wczesnoszkolna 106 Wojciuk Ewa |
|
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna 106 Wojciuk Ewa |
Religia 3ai,3b,3c,3di,3e,3f,3g,3h, pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan Religia kat 107 Suprunowicz Dorota |
Edukacja wczesnoszkolna 106 Wojciuk Ewa |
Religia 3ai,3b,3c,3di,3e,3f,3g,3h, pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
|
12.55 – 13.40 | Basen basen1 Wojciuk Ewa II semestr |
Wychowanie fizyczne hol3 Wojciuk Ewa |
Edukacja wczesnoszkolna 106 Wojciuk Ewa |
||
13.55 – 14.40 | Basen basen1 Wojciuk Ewa II semestr |
Edukacja wczesnoszkolna 106 Wojciuk Ewa |
Edukacja wczesnoszkolna 106 Wojciuk Ewa |
||
14.45 – 15.30 | Edukacja wczesnoszkolna 106 Wojciuk Ewa |
Zajęcia komputerowe 201 Wojciuk Ewa |
|||
15.35 – 16.20 | Edukacja wczesnoszkolna 106 Wojciuk Ewa |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan 3f
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 107 Tomczyk Anna |
Edukacja wczesnoszkolna 107 Tomczyk Anna |
|||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne hol2 Tomczyk Anna I semestr |
Edukacja wczesnoszkolna 107 Tomczyk Anna |
Edukacja wczesnoszkolna 107 Tomczyk Anna |
||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 107 Tomczyk Anna |
Język angielski 107 Oszmiańska Ewa |
Edukacja wczesnoszkolna 107 Tomczyk Anna |
||
10.45 – 11.30 | Religia kat 5 Suprunowicz Dorota |
Język angielski 107 Oszmiańska Ewa |
Edukacja wczesnoszkolna 107 Tomczyk Anna |
Wychowanie fizyczne hol2 Tomczyk Anna |
|
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne hol3 Rajchemba Małgorzata |
Edukacja wczesnoszkolna 107 Tomczyk Anna |
Religia 3ai,3b,3c,3di,3e,3f,3g,3h, pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Religia 3ai,3b,3c,3di,3e,3f,3g,3h, pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan Religia kat 107 Suprunowicz Dorota |
|
12.55 – 13.40 | Zajęcia komputerowe 201 Tomczyk Anna |
Basen basen2 Tomczyk Anna II semestr |
Edukacja wczesnoszkolna 107 Tomczyk Anna |
||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 107 Tomczyk Anna |
Basen basen2 Tomczyk Anna II semestr |
Edukacja wczesnoszkolna 107 Tomczyk Anna |
||
14.45 – 15.30 | Edukacja wczesnoszkolna 107 Tomczyk Anna |
Edukacja wczesnoszkolna 107 Tomczyk Anna |
|||
15.35 – 16.20 | Edukacja wczesnoszkolna 107 Tomczyk Anna |
Edukacja wczesnoszkolna 107 Tomczyk Anna |
|||
16.25 – 17.10 | Religia 2a,2b,2c,2d,3ai,3b,3f, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 4 Machaev Osman |
||||
17.15 – 18.00 | Religia 2a,2b,2c,2d,3ai,3b,3f, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 4 Machaev Osman |
Plan 3g
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Religia kat 101 Brzyska Anna |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Nowik Elżbieta |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Nowik Elżbieta |
||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 101 Nowik Elżbieta |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Nowik Elżbieta |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Nowik Elżbieta |
||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 101 Nowik Elżbieta |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Nowik Elżbieta |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Nowik Elżbieta |
||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne hol2 Nowik Elżbieta |
Wychowanie fizyczne hol3 Nowik Elżbieta |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Zdrojkowska Agnieszka |
||
11.50 – 12.35 | Religia kat 101 Brzyska Anna Religia 3ai,3b,3c,3di,3e,3f,3g,3h, pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Zajęcia komputerowe 201 Nowik Elżbieta |
Religia 3ai,3b,3c,3di,3e,3f,3g,3h, pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 101 Nowik Elżbieta |
Wychowanie fizyczne hol2 Nowik Elżbieta I semestr Basen basen1 Nowik Elżbieta II semestr |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Nowik Elżbieta |
||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 101 Nowik Elżbieta |
Basen basen1 Nowik Elżbieta II semestr |
Język angielski 101 Wróblewska Agnieszka |
||
14.45 – 15.30 | Edukacja wczesnoszkolna 101 Nowik Elżbieta |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Nowik Elżbieta |
|||
15.35 – 16.20 | Język angielski 101 Wróblewska Agnieszka |
Edukacja wczesnoszkolna 101 Nowik Elżbieta |
|||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan 3h
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 105 Kraszewska Milena |
Edukacja wczesnoszkolna 105 Kraszewska Milena |
|||
8.55 – 9.40 | Język angielski 105 Sawicka Katarzyna |
Edukacja wczesnoszkolna 105 Kraszewska Milena |
Język angielski 105 Sawicka Katarzyna |
||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 105 Kraszewska Milena |
Edukacja wczesnoszkolna 105 Kraszewska Milena |
Edukacja wczesnoszkolna 105 Kraszewska Milena |
||
10.45 – 11.30 | Religia kat 8 Manaches Monika |
Edukacja wczesnoszkolna 105 Kraszewska Milena |
Wychowanie fizyczne hol3 Kraszewska Milena |
Edukacja wczesnoszkolna 105 Kraszewska Milena |
|
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna 105 Kraszewska Milena |
Religia kat 105 Manaches Monika |
Religia 3ai,3b,3c,3di,3e,3f,3g,3h, pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Edukacja wczesnoszkolna 105 Kraszewska Milena |
Religia 3ai,3b,3c,3di,3e,3f,3g,3h, pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 105 Kraszewska Milena |
Wychowanie fizyczne hol1 Kraszewska Milena I semestr Basen basen2 Kraszewska Milena II semestr |
Edukacja wczesnoszkolna 105 Kraszewska Milena |
||
13.55 – 14.40 | Zajęcia komputerowe 203 Kraszewska Milena |
Basen basen2 Kraszewska Milena II semestr |
Edukacja wczesnoszkolna 105 Kraszewska Milena |
||
14.45 – 15.30 | Edukacja wczesnoszkolna 105 Zdrojkowska Agnieszka |
Edukacja wczesnoszkolna 105 Kraszewska Milena |
|||
15.35 – 16.20 | Wychowanie fizyczne hol1 Kraszewska Milena |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan 4ai
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | godz. z dyr. 201 Pawłowska Marta |
Język angielski aw 202 Skup Izabela Język angielski an 213 Oszmiańska Ewa |
|||
8.55 – 9.40 | Informatyka 1 201 Duda Anita Informatyka 2 203 Szymoniak Wojciech |
Matematyka Karwowska Renata / Kozłowski Andrzej 211 |
Religia kat 114 Brzyska Anna |
Język angielski aw 202 Skup Izabela Język angielski an 213 Oszmiańska Ewa |
|
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg3 |
Wychowanie fizyczne Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg5 |
Język rosyjski 206 Wierzbicka Jolanta |
Matematyka Karwowska Renata / Kozłowski Andrzej 214 |
|
10.45 – 11.30 | Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
Wychowanie fizyczne Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg4 |
Technika Kowalczuk Barbara / Jaroma Joanna 114 |
Język polski Mnich Justyna / Stankiewicz Ewa 114 |
|
11.50 – 12.35 | Przyroda Wróbel Edyta / Wasilewska Monika 108 |
Język polski Mnich Justyna / Stankiewicz Ewa 214 |
Język polski Mnich Justyna / Stankiewicz Ewa 207 |
Język polski Mnich Justyna / Stankiewicz Ewa 114 |
Język polski Mnich Justyna / Stankiewicz Ewa 104 |
12.55 – 13.40 | Język rosyjski 114 Wierzbicka Jolanta |
Religia 4ai,4bs,4cs,4d,4e,4fi, pra,pra,pra,pra,pra,pra, 210 Kiryluk Jan |
Matematyka Karwowska Renata / Kozłowski Andrzej 214 |
Zajęcia z wychowawcą 104 Mnich Justyna |
Plastyka 106 Jurczykowska Urszula |
13.55 – 14.40 | Język angielski aw 202 Skup Izabela Język angielski an 213 Oszmiańska Ewa |
Religia 4ai,4bs,4cs,4d,4e,4fi, pra,pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Wychowanie fizyczne Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg1 |
Wychowanie do życia w rodzinie 111 Wróbel Edyta II semestr |
Przyroda Wróbel Edyta / Wasilewska Monika 111 |
14.45 – 15.30 | Religia kat 03 Brzyska Anna |
Matematyka Karwowska Renata / Kozłowski Andrzej 211 |
|||
15.35 – 16.20 | Religia 4ai,4d,4e,5ai,5bs,5c,5d,5e,6e,7ai,7bs,7c,7d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 03 Machaev Osman |
Historia 110 Komosa Łukasz |
|||
16.25 – 17.10 | Religia 4ai,4d,4e,5ai,5bs,5c,5d,5e,6e,7ai,7bs,7c,7d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 03 Machaev Osman |
||||
17.15 – 18.00 |
Plan 4bs
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język rosyjski 206 Oksieńciuk Aneta |
Wychowanie fizyczne ch sg4 Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne dz sg3 Laskowska Bożena |
Technika 01 Kowalczuk Barbara |
||
8.55 – 9.40 | Język angielski an 202 Skup Izabela Język angielski aw 213 Oszmiańska Ewa |
Wychowanie fizyczne ch sg4 Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne dz sg3 Laskowska Bożena |
Matematyka 208 Karwowska Agnieszka |
||
9.50 – 10.35 | Wychowanie do życia w rodzinie 106 Suprunowicz Dorota II semestr |
Język polski 208 Sierkowska Urszula |
Język angielski an 114 Skup Izabela Język angielski aw 213 Oszmiańska Ewa |
Język polski 206 Sierkowska Urszula |
Zajęcia sportowe ch sg1 Puciłowski Marcin Zajęcia sportowe dz sg2 Laskowska Bożena |
10.45 – 11.30 | Matematyka 204 Karwowska Agnieszka |
Wychowanie fizyczne ch sg5 Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne dz sg1 Laskowska Bożena |
Zajęcia z wychowawcą 204 Karwowska Agnieszka |
Matematyka 205 Karwowska Agnieszka |
Zajęcia sportowe ch sg1 Puciłowski Marcin Zajęcia sportowe dz sg2 Laskowska Bożena |
11.50 – 12.35 | Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
Wychowanie fizyczne ch sg5 Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne dz sg1 Laskowska Bożena |
Matematyka 205 Karwowska Agnieszka |
Język rosyjski 107 Oksieńciuk Aneta |
Język polski 01 Sierkowska Urszula |
12.55 – 13.40 | Język angielski an 202 Skup Izabela Język angielski aw 213 Oszmiańska Ewa |
Religia kat 114 Brzyska Anna Religia 4ai,4bs,4cs,4d,4e,4fi, pra,pra,pra,pra,pra,pra, 210 Kiryluk Jan |
Plastyka 03 Jurczykowska Urszula |
Przyroda 111 Sakowicz Ewa |
Informatyka 1 201 Pawłowska Marta Informatyka 2 203 Szymoniak Wojciech |
13.55 – 14.40 | Przyroda 108 Sakowicz Ewa |
Religia kat 114 Brzyska Anna Religia 4ai,4bs,4cs,4d,4e,4fi, pra,pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Język polski 205 Sierkowska Urszula |
Zajęcia sportowe ch sg1 Puciłowski Marcin Zajęcia sportowe dz sg4 Laskowska Bożena |
godz. z dyr. 201 Pawłowska Marta |
14.45 – 15.30 | Język polski 205 Sierkowska Urszula |
Historia 108 Komosa Łukasz |
Zajęcia sportowe ch sg1 Puciłowski Marcin Zajęcia sportowe dz sg4 Laskowska Bożena |
||
15.35 – 16.20 | Zajęcia sportowe ch sg3 Puciłowski Marcin Zajęcia sportowe dz sg4 Laskowska Bożena |
||||
16.25 – 17.10 | Zajęcia sportowe ch sg3 Puciłowski Marcin Zajęcia sportowe dz sg4 Laskowska Bożena |
||||
17.15 – 18.00 |
Plan 4cs
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie do życia w rodzinie 111 Wróbel Edyta II semestr |
Język polski 205 Sierkowska Urszula |
Plastyka 109 Jurczykowska Urszula |
Zajęcia sportowe sg1 Puciłowski Marcin |
|
8.55 – 9.40 | Język angielski aw 213 Oszmiańska Ewa Język angielski an 210 Skup Izabela |
Wychowanie fizyczne ch sg1 Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne dz sg2 Marczuk Marcin |
Zajęcia z wychowawcą 201 Skup Izabela |
Zajęcia sportowe sg1 Puciłowski Marcin |
|
9.50 – 10.35 | Matematyka 211 Lachowska Elżbieta |
Wychowanie fizyczne ch sg1 Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne dz sg2 Marczuk Marcin |
Wychowanie fizyczne ch sg4 Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne dz sg3 Marczuk Marcin |
Język polski 211 Sierkowska Urszula |
|
10.45 – 11.30 | Przyroda 110 Szewko Dorota |
Historia 109 Komosa Łukasz |
Wychowanie fizyczne ch sg4 Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne dz sg3 Marczuk Marcin |
godz. z dyr. 201 Pawłowska Marta |
Technika 108 Kowalczuk Barbara |
11.50 – 12.35 | Język rosyjski 107 Oksieńciuk Aneta |
Matematyka 108 Lachowska Elżbieta |
Język rosyjski 110 Oksieńciuk Aneta |
Język angielski aw 213 Oszmiańska Ewa Język angielski an 101 Skup Izabela |
Matematyka 109 Lachowska Elżbieta |
12.55 – 13.40 | Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
Religia kat 03 Matys Mirosław Religia 4ai,4bs,4cs,4d,4e,4fi, pra,pra,pra,pra,pra,pra, 210 Kiryluk Jan |
Język polski 108 Sierkowska Urszula |
Matematyka 110 Lachowska Elżbieta |
Język angielski aw 213 Oszmiańska Ewa Język angielski an 202 Skup Izabela |
13.55 – 14.40 | Zajęcia sportowe sg3 Puciłowski Marcin |
Religia kat 03 Matys Mirosław Religia 4ai,4bs,4cs,4d,4e,4fi, pra,pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Informatyka 1 201 Pawłowska Marta Informatyka 2 203 Szymoniak Wojciech |
Język polski 03 Sierkowska Urszula |
|
14.45 – 15.30 | Zajęcia sportowe sg3 Puciłowski Marcin |
Przyroda 111 Szewko Dorota |
Język polski 03 Sierkowska Urszula |
||
15.35 – 16.20 | Zajęcia sportowe sg1 Puciłowski Marcin |
||||
16.25 – 17.10 | Zajęcia sportowe sg1 Puciłowski Marcin |
||||
17.15 – 18.00 |
Plan 4d
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Historia 109 Komosa Łukasz |
Plastyka 01 Jurczykowska Urszula |
|||
8.55 – 9.40 | Informatyka 2 203 Pawłowska Marta Informatyka 1 201 Duda Anita |
Wychowanie fizyczne ch sg1 Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne dz sg2 Kondracka Beata |
Religia kat 214 Manaches Monika |
||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne ch sg3 Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne dz sg4 Kondracka Beata |
Wychowanie do życia w rodzinie 8 Suprunowicz Dorota II semestr |
Zajęcia z wychowawcą 114 Komosa Łukasz |
Technika 01 Kowalczuk Barbara |
|
10.45 – 11.30 | Język polski 108 Nojszewska Małgorzata |
Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
Język angielski an 210 Emiljańczyk Jolanta Język angielski aw 104 Leonowicz Ewa |
Język rosyjski 01 Oksieńciuk Aneta |
|
11.50 – 12.35 | Religia kat 214 Manaches Monika |
Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
Język polski 108 Nojszewska Małgorzata |
12.55 – 13.40 | Przyroda 108 Wróbel Edyta |
Religia 4ai,4bs,4cs,4d,4e,4fi, pra,pra,pra,pra,pra,pra, 210 Kiryluk Jan |
Język polski 208 Nojszewska Małgorzata |
Język polski 108 Nojszewska Małgorzata |
Wychowanie fizyczne ch sg1 Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne dz sg2 Kondracka Beata |
13.55 – 14.40 | Język polski 105 Nojszewska Małgorzata |
Religia 4ai,4bs,4cs,4d,4e,4fi, pra,pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Język angielski an 213 Emiljańczyk Jolanta Język angielski aw 202 Leonowicz Ewa |
Etyka 4d,5c,5d, ety,ety,ety, 202 Kikolska-Wróbel Eliza |
Język angielski an 210 Emiljańczyk Jolanta Język angielski aw 210a Leonowicz Ewa |
14.45 – 15.30 | Język rosyjski 208 Oksieńciuk Aneta |
Wychowanie fizyczne ch sg1 Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne dz sg2 Kondracka Beata |
Etyka 4d,5c,5d, ety,ety,ety, 202 Kikolska-Wróbel Eliza |
Przyroda 111 Wróbel Edyta |
|
15.35 – 16.20 | Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
godz. z dyr. 201 Pawłowska Marta |
Religia 4ai,4d,4e,5ai,5bs,5c,5d,5e,6e,7ai,7bs,7c,7d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 03 Machaev Osman |
||
16.25 – 17.10 | Religia 4ai,4d,4e,5ai,5bs,5c,5d,5e,6e,7ai,7bs,7c,7d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 03 Machaev Osman |
||||
17.15 – 18.00 |
Plan 4e
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Plastyka 03 Jurczykowska Urszula |
Język angielski an 210a Perkowska Joanna Język angielski aw 210 Sawicka Katarzyna |
Informatyka 2 203 Szymoniak Wojciech Informatyka 1 201 Duda Anita |
||
8.55 – 9.40 | Matematyka 211 Karwowska Renata |
Język polski 205 Sierkowska Urszula |
Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
Wychowanie do życia w rodzinie 203 Suprunowicz Dorota II semestr |
|
9.50 – 10.35 | Zajęcia z wychowawcą 206 Perkowska Joanna |
Technika 01 Kowalczuk Barbara |
Wychowanie fizyczne ch sg1 Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne dz sg2 Kondracka Beata |
Przyroda 108 Szewko Dorota |
|
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne ch sg1 Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne dz sg2 Kondracka Beata |
Matematyka 110 Karwowska Renata |
Język rosyjski 108 Oksieńciuk Aneta |
Matematyka 108 Karwowska Renata |
Język angielski an 210a Perkowska Joanna Język angielski aw 210 Sawicka Katarzyna |
11.50 – 12.35 | Język polski 207 Sierkowska Urszula |
Język rosyjski 206 Oksieńciuk Aneta |
Historia 108 Komosa Łukasz |
Język polski 108 Sierkowska Urszula |
Wychowanie fizyczne ch sg1 Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne dz sg2 Kondracka Beata |
12.55 – 13.40 | Religia kat 206 Manaches Monika Religia 4ai,4bs,4cs,4d,4e,4fi, pra,pra,pra,pra,pra,pra, 210 Kiryluk Jan |
Język angielski an 210a Perkowska Joanna Język angielski aw 210 Sawicka Katarzyna |
godz. z dyr. 203 Pawłowska Marta |
Matematyka 108 Karwowska Renata |
|
13.55 – 14.40 | Religia 4ai,4bs,4cs,4d,4e,4fi, pra,pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Przyroda 111 Szewko Dorota |
Język polski 204 Sierkowska Urszula |
||
14.45 – 15.30 | Język polski 205 Sierkowska Urszula |
||||
15.35 – 16.20 | Wychowanie fizyczne ch sg1 Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne dz sg2 Kondracka Beata |
Religia 4ai,4d,4e,5ai,5bs,5c,5d,5e,6e,7ai,7bs,7c,7d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 03 Machaev Osman |
|||
16.25 – 17.10 | Religia kat 214 Manaches Monika |
Religia 4ai,4d,4e,5ai,5bs,5c,5d,5e,6e,7ai,7bs,7c,7d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 03 Machaev Osman |
|||
17.15 – 18.00 |
Plan 4fi
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Plastyka 01 Popławska-Włodkowska Magdalena |
Zajęcia z wychowawcą 109 Kamińska Irena |
|||
8.55 – 9.40 | Technika 03 Kowalczuk Barbara |
Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
|||
9.50 – 10.35 | Wychowanie do życia w rodzinie 114 Wróbel Edyta II semestr |
Informatyka 1 201 Duda Anita Informatyka 2 203 Pawłowska Marta |
Język polski Sierkowska Urszula / Myszkowska Agnieszka 01 |
Język rosyjski 208 Oksieńciuk Aneta |
|
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg5 |
Matematyka Lachowska Elżbieta / Kozłowski Andrzej 211 |
Język angielski aw 210 Emiljańczyk Jolanta Język angielski an 210a Leonowicz Ewa |
Język polski Sierkowska Urszula / Myszkowska Agnieszka 214 |
|
11.50 – 12.35 | Matematyka Lachowska Elżbieta / Kozłowski Andrzej 211 |
Język angielski aw 210 Emiljańczyk Jolanta Język angielski an 104 Leonowicz Ewa |
Język polski Sierkowska Urszula / Myszkowska Agnieszka 114 |
godz. z dyr. 203 Pawłowska Marta |
Wychowanie fizyczne Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg4 |
12.55 – 13.40 | Język rosyjski 214 Oksieńciuk Aneta |
Religia 4ai,4bs,4cs,4d,4e,4fi, pra,pra,pra,pra,pra,pra, 210 Kiryluk Jan |
Wychowanie fizyczne Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg5 |
Język polski Sierkowska Urszula / Myszkowska Agnieszka 114 |
Matematyka Lachowska Elżbieta / Kozłowski Andrzej 211 |
13.55 – 14.40 | Język polski Sierkowska Urszula / Myszkowska Agnieszka 104 |
Religia 4ai,4bs,4cs,4d,4e,4fi, pra,pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Matematyka Lachowska Elżbieta / Kozłowski Andrzej 211 |
Język angielski aw 210 Emiljańczyk Jolanta Język angielski an 210a Leonowicz Ewa |
Historia Komosa Łukasz / Długołęcka-Drabik Magdalena 109 |
14.45 – 15.30 | Przyroda Kamińska Irena / Wasilewska Monika 109 |
Religia kat 206 Matys Mirosław |
Przyroda Kamińska Irena / Wasilewska Monika 109 |
||
15.35 – 16.20 | Religia kat 206 Matys Mirosław |
Wychowanie fizyczne Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg3 |
|||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan 5ai
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język polski Dzieszko Anna / Smolej Katarzyna 207 |
Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
|||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne Kardel Krzysztof / Topczewska Joanna sg3 |
Przyroda 111 Szewko Dorota |
|||
9.50 – 10.35 | Przyroda 111 Szewko Dorota |
Matematyka 211 Kozłowski Andrzej |
Język polski Dzieszko Anna / Smolej Katarzyna 207 |
Język angielski aw 210 Sawicka Katarzyna Język angielski an 210a Perkowska Joanna |
|
10.45 – 11.30 | Język polski Dzieszko Anna / Smolej Katarzyna 114 |
Język polski Dzieszko Anna / Smolej Katarzyna 207 |
Wychowanie fizyczne Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg5 |
Matematyka Kozłowski Andrzej / Hapunik Halina 111 |
|
11.50 – 12.35 | Plastyka Popławska-Włodkowska Magdalena / Stankiewicz Ewa 01 |
Wychowanie fizyczne Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg2 |
Matematyka Kozłowski Andrzej / Hapunik Halina 211 |
Zajęcia z wychowawcą 104 Dzieszko Anna |
|
12.55 – 13.40 | Matematyka Kozłowski Andrzej / Hapunik Halina 204 |
Język rosyjski 214 Kruglicz Katarzyna |
Język rosyjski 206 Kruglicz Katarzyna |
Język polski Dzieszko Anna / Smolej Katarzyna 207 |
Język polski Dzieszko Anna / Smolej Katarzyna 214 |
13.55 – 14.40 | Matematyka Kozłowski Andrzej / Hapunik Halina 211 |
Historia i społeczeństwo 108 Komosa Łukasz |
Religia kat 114 Więcko Rafał Religia 5ai,5bs,5c,5d,5e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Wychowanie fizyczne Kardel Krzysztof / Topczewska Joanna sg5 |
|
14.45 – 15.30 | Przyroda 111 Szewko Dorota |
Zajęcia techniczne Kowalczuk Barbara / Wasilewska Monika 01 |
Religia 5ai,5bs,5c,5d,5e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Zajęcia komputerowe 2 201 Pawłowska Marta Zajęcia komputerowe 1 203 Szymoniak Wojciech |
|
15.35 – 16.20 | Wychowanie do życia w rodzinie 210a Wróbel Edyta II semestr |
Język angielski aw 210 Sawicka Katarzyna Język angielski an 210a Perkowska Joanna |
Religia 4ai,4d,4e,5ai,5bs,5c,5d,5e,6e,7ai,7bs,7c,7d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 03 Machaev Osman |
Język angielski aw 210 Sawicka Katarzyna Język angielski an 210a Perkowska Joanna |
|
16.25 – 17.10 | Religia 4ai,4d,4e,5ai,5bs,5c,5d,5e,6e,7ai,7bs,7c,7d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 03 Machaev Osman |
Religia kat 114 Więcko Rafał |
|||
17.15 – 18.00 |
Plan 5bs
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Matematyka 211 Karwowska Agnieszka |
Wychowanie fizyczne ch sg2 Sinielnikow Andriej Wychowanie fizyczne dz sg1 Rajchemba Małgorzata |
Plastyka 208 Popławska-Włodkowska Magdalena |
Religia kat 114 Więcko Rafał |
|
8.55 – 9.40 | Język angielski aw 202 Rutkowska Joanna Język angielski an 210a Nierodzik Aleksandra |
Wychowanie fizyczne ch sg2 Sinielnikow Andriej Wychowanie fizyczne dz sg1 Rajchemba Małgorzata |
Język polski 208 Nojszewska Małgorzata |
Przyroda 111 Sakowicz Ewa |
|
9.50 – 10.35 | Język polski 208 Nojszewska Małgorzata |
Wychowanie do życia w rodzinie 114 Wróbel Edyta II semestr |
Matematyka 204 Karwowska Agnieszka |
Wychowanie fizyczne ch sg3 Sinielnikow Andriej Wychowanie fizyczne dz sg4 Rajchemba Małgorzata |
Matematyka 205 Karwowska Agnieszka |
10.45 – 11.30 | Historia i społeczeństwo 207 Drabik Zbigniew |
Religia kat 03 Więcko Rafał |
Przyroda 111 Sakowicz Ewa |
Wychowanie fizyczne ch sg3 Sinielnikow Andriej Wychowanie fizyczne dz sg4 Rajchemba Małgorzata |
Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
11.50 – 12.35 | Matematyka 111 Karwowska Agnieszka |
Język angielski aw 202 Rutkowska Joanna Język angielski an 213 Nierodzik Aleksandra |
Język rosyjski 206 Kruglicz Katarzyna |
Matematyka 207 Karwowska Agnieszka |
Język angielski aw 202 Rutkowska Joanna Język angielski an 213 Nierodzik Aleksandra |
12.55 – 13.40 | Zajęcia z wychowawcą 203 Rutkowska Joanna |
Przyroda 01 Sakowicz Ewa |
Zajęcia komputerowe 1 201 Pawłowska Marta Zajęcia komputerowe 2 203 Szymoniak Wojciech |
Zajęcia techniczne 01 Kowalczuk Barbara |
Język polski 03 Nojszewska Małgorzata |
13.55 – 14.40 | Zajęcia sportowe ch sg1 Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe dz sg2 Rajchemba Małgorzata |
Język polski 110 Nojszewska Małgorzata |
Język polski 208 Nojszewska Małgorzata |
Religia 5ai,5bs,5c,5d,5e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Zajęcia sportowe ch sg3 Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe dz sg4 Rajchemba Małgorzata |
14.45 – 15.30 | Zajęcia sportowe ch sg1 Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe dz sg2 Rajchemba Małgorzata |
Język rosyjski 206 Kruglicz Katarzyna |
Język polski 208 Nojszewska Małgorzata |
Religia 5ai,5bs,5c,5d,5e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Zajęcia sportowe ch sg3 Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe dz sg4 Rajchemba Małgorzata |
15.35 – 16.20 | Zajęcia sportowe ch sg1 Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe dz sg2 Rajchemba Małgorzata |
Religia 4ai,4d,4e,5ai,5bs,5c,5d,5e,6e,7ai,7bs,7c,7d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 03 Machaev Osman |
|||
16.25 – 17.10 | Zajęcia sportowe ch sg1 Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe dz sg2 Rajchemba Małgorzata |
Religia 4ai,4d,4e,5ai,5bs,5c,5d,5e,6e,7ai,7bs,7c,7d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 03 Machaev Osman |
|||
17.15 – 18.00 |
Plan 5c
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie do życia w rodzinie 114 Wróbel Edyta II semestr |
Wychowanie fizyczne dz sg2 Marczuk Marcin Wychowanie fizyczne 5c, ch, sg1 Podleśny Piotr |
Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
||
8.55 – 9.40 | Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
Wychowanie fizyczne dz sg4 Marczuk Marcin Wychowanie fizyczne 5c, ch, sg3 Podleśny Piotr |
Przyroda 207 Szewko Dorota |
||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne dz sg2 Marczuk Marcin Wychowanie fizyczne 5c, ch, sg1 Podleśny Piotr |
Język angielski aw 202 Rutkowska Joanna Język angielski an 210a Nierodzik Aleksandra |
Język polski 205 Mnich Justyna |
Język angielski aw 202 Rutkowska Joanna Język angielski an 213 Nierodzik Aleksandra |
|
10.45 – 11.30 | Język polski 205 Mnich Justyna |
Język rosyjski 5c,206 Kruglicz Katarzyna |
Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
Zajęcia komputerowe 2 203 Szymoniak Wojciech Zajęcia komputerowe 5c, 1, 201 Duda Anita |
|
11.50 – 12.35 | Język angielski aw 202 Rutkowska Joanna Język angielski an 213 Nierodzik Aleksandra |
Historia i społeczeństwo 109 Drabik Zbigniew |
Plastyka 01 Popławska-Włodkowska Magdalena |
Język rosyjski 5c,206 Kruglicz Katarzyna |
|
12.55 – 13.40 | Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
Język polski 207 Mnich Justyna |
Zajęcia techniczne 01 Kowalczuk Barbara |
Zajęcia z wychowawcą 211 Kołodziej Waldemar |
Język polski 207 Mnich Justyna |
13.55 – 14.40 | Przyroda 111 Szewko Dorota |
Muzyka 01 Drużyńska Jolanta |
Język polski 207 Mnich Justyna |
Religia kat 211 Manaches Monika Etyka 4d,5c,5d, ety,ety,ety, 202 Kikolska-Wróbel Eliza Religia 5ai,5bs,5c,5d,5e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Język polski 207 Mnich Justyna |
14.45 – 15.30 | Wychowanie fizyczne dz sg5 Marczuk Marcin Wychowanie fizyczne 5c, ch, sg6 Podleśny Piotr |
Religia kat 211 Manaches Monika Etyka 4d,5c,5d, ety,ety,ety, 202 Kikolska-Wróbel Eliza Religia 5ai,5bs,5c,5d,5e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
|||
15.35 – 16.20 | Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
Religia 4ai,4d,4e,5ai,5bs,5c,5d,5e,6e,7ai,7bs,7c,7d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 03 Machaev Osman |
|||
16.25 – 17.10 | Przyroda 01 Szewko Dorota |
Religia 4ai,4d,4e,5ai,5bs,5c,5d,5e,6e,7ai,7bs,7c,7d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 03 Machaev Osman |
|||
17.15 – 18.00 |
Plan 5d
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język angielski an 202 Rutkowska Joanna Język angielski aw 213 Nierodzik Aleksandra |
Wychowanie do życia w rodzinie 114 Suprunowicz Dorota II semestr |
|||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne ch sg1 Podleśny Piotr Wychowanie fizyczne dz sg2 Kondracka Beata |
Matematyka 204 Kozłowski Andrzej |
Religia kat 01 Matys Mirosław |
||
9.50 – 10.35 | Historia i społeczeństwo 109 Drabik Zbigniew |
Język polski 205 Hanczaruk Joanna |
Wychowanie fizyczne ch sg6 Podleśny Piotr Wychowanie fizyczne dz sg5 Marczuk Marcin |
Religia kat 109 Matys Mirosław |
|
10.45 – 11.30 | Matematyka 211 Kozłowski Andrzej |
Plastyka 01 Popławska-Włodkowska Magdalena |
Wychowanie fizyczne ch sg6 Podleśny Piotr Wychowanie fizyczne dz sg5 Marczuk Marcin |
Język rosyjski 206 Kruglicz Katarzyna |
|
11.50 – 12.35 | Przyroda 109 Kamińska Irena |
Matematyka 110 Kozłowski Andrzej |
Zajęcia komputerowe 1 201 Duda Anita Zajęcia komputerowe 2 203 Szymoniak Wojciech |
Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
Matematyka 211 Kozłowski Andrzej |
12.55 – 13.40 | Język rosyjski 206 Kruglicz Katarzyna |
Język angielski an 202 Rutkowska Joanna Język angielski aw 213 Nierodzik Aleksandra |
Przyroda 109 Kamińska Irena |
Język polski 205 Hanczaruk Joanna |
Język polski 205 Hanczaruk Joanna |
13.55 – 14.40 | Zajęcia techniczne 01 Kowalczuk Barbara |
Język polski 205 Hanczaruk Joanna |
Wychowanie fizyczne ch sg2 Podleśny Piotr Wychowanie fizyczne dz sg3 Kondracka Beata |
Etyka 4d,5c,5d, ety,ety,ety, 202 Kikolska-Wróbel Eliza Religia 5ai,5bs,5c,5d,5e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Język polski 205 Hanczaruk Joanna |
14.45 – 15.30 | Język polski 205 Hanczaruk Joanna |
Zajęcia z wychowawcą 211 Kozłowski Andrzej |
Etyka 4d,5c,5d, ety,ety,ety, 202 Kikolska-Wróbel Eliza Religia 5ai,5bs,5c,5d,5e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Język angielski an 202 Rutkowska Joanna Język angielski aw 213 Nierodzik Aleksandra |
|
15.35 – 16.20 | Przyroda 109 Kamińska Irena |
Matematyka 211 Kozłowski Andrzej |
Religia 4ai,4d,4e,5ai,5bs,5c,5d,5e,6e,7ai,7bs,7c,7d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 03 Machaev Osman |
||
16.25 – 17.10 | Religia 4ai,4d,4e,5ai,5bs,5c,5d,5e,6e,7ai,7bs,7c,7d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 03 Machaev Osman |
||||
17.15 – 18.00 |
Plan 5e
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie do życia w rodzinie 114 Suprunowicz Dorota II semestr |
Matematyka 211 Karwowska Agnieszka |
|||
8.55 – 9.40 | Matematyka 01 Karwowska Agnieszka |
Religia kat 114 Więcko Rafał |
Plastyka 01 Popławska-Włodkowska Magdalena |
Religia kat 114 Więcko Rafał |
|
9.50 – 10.35 | Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
Język angielski aw 210a Leonowicz Ewa Język angielski an 210 Emiljańczyk Jolanta |
Przyroda 01 Szewko Dorota |
Język rosyjski 206 Kruglicz Katarzyna |
|
10.45 – 11.30 | Język polski 208 Nojszewska Małgorzata |
Matematyka 01 Karwowska Agnieszka |
Język polski 110 Nojszewska Małgorzata |
Wychowanie fizyczne ch sg4 Marczuk Marcin Wychowanie fizyczne dz sg3 Podleśny Piotr |
|
11.50 – 12.35 | Język polski 208 Nojszewska Małgorzata |
Wychowanie fizyczne ch sg4 Marczuk Marcin Wychowanie fizyczne dz sg3 Podleśny Piotr |
Wychowanie fizyczne ch sg5 Marczuk Marcin Wychowanie fizyczne dz sg6 Podleśny Piotr |
Zajęcia komputerowe 2 203 Szymoniak Wojciech Zajęcia komputerowe 1 201 Duda Anita |
|
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne ch sg1 Marczuk Marcin Wychowanie fizyczne dz sg2 Podleśny Piotr |
Język polski 111 Nojszewska Małgorzata |
Matematyka 211 Karwowska Agnieszka |
Język rosyjski 206 Kruglicz Katarzyna |
Matematyka 204 Karwowska Agnieszka |
13.55 – 14.40 | Język angielski aw 210a Leonowicz Ewa Język angielski an 210 Emiljańczyk Jolanta |
Przyroda 207 Szewko Dorota |
Zajęcia techniczne 01 Kowalczuk Barbara |
Religia 5ai,5bs,5c,5d,5e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Język polski 208 Nojszewska Małgorzata |
14.45 – 15.30 | Zajęcia z wychowawcą 204 Nojszewska Małgorzata |
Historia i społeczeństwo 110 Drabik Zbigniew |
Religia 5ai,5bs,5c,5d,5e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Język polski 208 Nojszewska Małgorzata |
|
15.35 – 16.20 | Język angielski aw 213 Leonowicz Ewa Język angielski an 202 Emiljańczyk Jolanta |
Religia 4ai,4d,4e,5ai,5bs,5c,5d,5e,6e,7ai,7bs,7c,7d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 03 Machaev Osman |
|||
16.25 – 17.10 | Przyroda 111 Szewko Dorota |
Religia 4ai,4d,4e,5ai,5bs,5c,5d,5e,6e,7ai,7bs,7c,7d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 03 Machaev Osman |
|||
17.15 – 18.00 |
Plan 6ai
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie do życia w rodzinie 111 Wróbel Edyta I semestr |
Zajęcia techniczne Kowalczuk Barbara / Wasilewska Monika 01 |
|||
8.55 – 9.40 | Matematyka Lachowska Elżbieta / Droździewicz Lidia 204 |
Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
Matematyka Lachowska Elżbieta / Droździewicz Lidia 205 |
||
9.50 – 10.35 | Zajęcia komputerowe 1 201 Duda Anita Zajęcia komputerowe 2 203 Szymoniak Wojciech |
Język angielski aw 210 Emiljańczyk Jolanta Język angielski an 214 Leonowicz Ewa |
Język rosyjski 114 Wierzbicka Jolanta |
||
10.45 – 11.30 | Przyroda Wróbel Edyta / Wasilewska Monika 210a |
Język angielski aw 210 Emiljańczyk Jolanta Język angielski an 210a Leonowicz Ewa |
Język polski Hanczaruk Joanna / Smolej Katarzyna 205 |
Język polski Hanczaruk Joanna / Smolej Katarzyna 205 |
|
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne sg5 Podleśny Piotr |
Język polski Hanczaruk Joanna / Smolej Katarzyna 205 |
Wychowanie fizyczne sg5 Topczewska Joanna |
Historia i społeczeństwo 110 Drabik Zbigniew |
Zajęcia z wychowawcą 204 Droździewicz Lidia |
12.55 – 13.40 | Język polski Hanczaruk Joanna / Smolej Katarzyna 205 |
Język polski Hanczaruk Joanna / Smolej Katarzyna 205 |
Matematyka Lachowska Elżbieta / Droździewicz Lidia 114 |
Język angielski aw 210 Emiljańczyk Jolanta Język angielski an 214 Leonowicz Ewa |
Przyroda Wróbel Edyta / Wasilewska Monika 111 |
13.55 – 14.40 | Język rosyjski 206 Wierzbicka Jolanta |
Matematyka Lachowska Elżbieta / Droździewicz Lidia 204 |
Religia kat 114 Manaches Monika Religia 6ai,6bs,6c,6d,6e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Język polski Hanczaruk Joanna / Smolej Katarzyna 205 |
Wychowanie fizyczne sg6 Podleśny Piotr |
14.45 – 15.30 | Przyroda Wróbel Edyta / Wasilewska Monika 110 |
Religia kat 114 Manaches Monika Religia 6ai,6bs,6c,6d,6e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Matematyka Lachowska Elżbieta / Droździewicz Lidia 204 |
Historia i społeczeństwo 109 Drabik Zbigniew |
|
15.35 – 16.20 | Plastyka Popławska-Włodkowska Magdalena / Wasilewska Monika 01 |
||||
16.25 – 17.10 | Wychowanie fizyczne sg3 Topczewska Joanna |
||||
17.15 – 18.00 |
Plan 6bs
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie do życia w rodzinie 114 Suprunowicz Dorota I semestr |
Przyroda 111 Sakowicz Ewa |
Historia i społeczeństwo 109 Komosa Łukasz |
Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
|
8.55 – 9.40 | Historia i społeczeństwo 111 Komosa Łukasz |
Matematyka 204 Karwowska Agnieszka |
Język polski 207 Sak Ewa |
Zajęcia komputerowe an 201 Duda Anita Język angielski aw 213 Nierodzik Aleksandra |
|
9.50 – 10.35 | Matematyka 01 Karwowska Agnieszka |
Religia kat 111 Matys Mirosław |
Język polski 208 Sak Ewa |
Matematyka 204 Karwowska Agnieszka |
Przyroda 111 Sakowicz Ewa |
10.45 – 11.30 | Zajęcia z wychowawcą 201 Duda Anita |
Religia kat 111 Matys Mirosław |
Język angielski aw 213 Nierodzik Aleksandra Język angielski an 202 Rutkowska Joanna |
Plastyka 01 Popławska-Włodkowska Magdalena |
Matematyka 111 Karwowska Agnieszka |
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne ch sg3 Wierzbicki Mirosław Wychowanie fizyczne dz sg4 Wensław Katarzyna |
Matematyka 109 Karwowska Agnieszka |
Wychowanie fizyczne ch sg2 Wierzbicki Mirosław Wychowanie fizyczne dz sg1 Wensław Katarzyna |
Język angielski aw 210a Nierodzik Aleksandra Język angielski an 202 Rutkowska Joanna |
Język rosyjski 205 Wierzbicka Jolanta |
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne ch sg3 Wierzbicki Mirosław Wychowanie fizyczne dz sg4 Wensław Katarzyna |
Język polski 208 Sak Ewa |
Wychowanie fizyczne ch sg2 Wierzbicki Mirosław Wychowanie fizyczne dz sg1 Wensław Katarzyna |
Język polski 208 Sak Ewa |
Język polski 208 Sak Ewa |
13.55 – 14.40 | Język polski 208 Sak Ewa |
Język rosyjski 206 Wierzbicka Jolanta |
Religia 6ai,6bs,6c,6d,6e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Zajęcia sportowe ch sg3 Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe dz sg2 Wensław Katarzyna |
Zajęcia sportowe ch sg1 Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe dz sg2 Wensław Katarzyna |
14.45 – 15.30 | Zajęcia techniczne 01 Kowalczuk Barbara |
Zajęcia komputerowe aw 201 Duda Anita Język angielski an 202 Rutkowska Joanna |
Religia 6ai,6bs,6c,6d,6e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Zajęcia sportowe ch sg3 Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe dz sg2 Wensław Katarzyna |
Zajęcia sportowe ch sg1 Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe dz sg2 Wensław Katarzyna |
15.35 – 16.20 | Przyroda 111 Sakowicz Ewa |
Zajęcia sportowe ch sg4 Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe dz sg3 Wensław Katarzyna |
|||
16.25 – 17.10 | Zajęcia sportowe ch sg4 Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe dz sg3 Wensław Katarzyna |
||||
17.15 – 18.00 |
Plan 6c
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Religia kat 214 Manaches Monika |
Język polski 208 Sak Ewa |
|||
8.55 – 9.40 | Język angielski an 210 Emiljańczyk Jolanta Język angielski aw 210a Leonowicz Ewa |
Zajęcia techniczne 01 Kowalczuk Barbara |
Wychowanie fizyczne ch sg5 Wierzbicki Mirosław Wychowanie fizyczne dz sg6 Rajchemba Małgorzata |
||
9.50 – 10.35 | Wychowanie do życia w rodzinie 114 Wróbel Edyta I semestr |
Matematyka 204 Droździewicz Lidia |
Przyroda 03 Wróbel Edyta |
Język polski 208 Sak Ewa |
Religia kat 214 Manaches Monika |
10.45 – 11.30 | Język rosyjski 206 Wierzbicka Jolanta |
Zajęcia komputerowe 1 201 Duda Anita Zajęcia komputerowe 2 203 Szymoniak Wojciech |
Historia i społeczeństwo 109 Drabik Zbigniew |
Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
Matematyka 204 Droździewicz Lidia |
11.50 – 12.35 | Matematyka 204 Droździewicz Lidia |
Przyroda 111 Wróbel Edyta |
Matematyka 204 Droździewicz Lidia |
Wychowanie fizyczne ch sg3 Wierzbicki Mirosław Wychowanie fizyczne dz sg4 Rajchemba Małgorzata |
Język polski 208 Sak Ewa |
12.55 – 13.40 | Historia i społeczeństwo 208 Drabik Zbigniew |
Wychowanie fizyczne ch sg6 Wierzbicki Mirosław Wychowanie fizyczne dz sg5 Rajchemba Małgorzata |
Język angielski an 202 Emiljańczyk Jolanta Język angielski aw 213 Leonowicz Ewa |
Matematyka 03 Droździewicz Lidia |
Wychowanie fizyczne ch sg5 Wierzbicki Mirosław Wychowanie fizyczne dz sg6 Rajchemba Małgorzata |
13.55 – 14.40 | Przyroda 205 Wróbel Edyta |
Język polski 208 Sak Ewa |
Religia 6ai,6bs,6c,6d,6e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Zajęcia z wychowawcą 208 Sak Ewa |
Plastyka 01 Popławska-Włodkowska Magdalena |
14.45 – 15.30 | Język angielski an 210 Emiljańczyk Jolanta Język angielski aw 210a Leonowicz Ewa |
Język polski 208 Sak Ewa |
Religia 6ai,6bs,6c,6d,6e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Język rosyjski 206 Wierzbicka Jolanta |
|
15.35 – 16.20 | Język polski 208 Sak Ewa |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan 6d
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język angielski an 213 Oszmiańska Ewa Język angielski aw 202 Skup Izabela |
||||
8.55 – 9.40 | Religia kat 111 Matys Mirosław |
Wychowanie fizyczne ch sg5 Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne dz sg6 Marczuk Marcin |
Zajęcia komputerowe 1 201 Duda Anita Zajęcia komputerowe 2 203 Szymoniak Wojciech |
Matematyka 204 Sokół Marlena |
|
9.50 – 10.35 | Matematyka 204 Sokół Marlena |
Język angielski an 213 Oszmiańska Ewa Język angielski aw 202 Skup Izabela |
Przyroda 111 Sakowicz Ewa |
Historia i społeczeństwo 109 Drabik Zbigniew |
Język polski 207 Mnich Justyna |
10.45 – 11.30 | Przyroda 111 Sakowicz Ewa |
Matematyka 204 Sokół Marlena |
Język polski 208 Mnich Justyna |
Język angielski an 213 Oszmiańska Ewa Język angielski aw 202 Skup Izabela |
Język polski 207 Mnich Justyna |
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne ch sg1 Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne dz sg2 Marczuk Marcin |
Zajęcia techniczne 01 Kowalczuk Barbara |
Język rosyjski 111 Wierzbicka Jolanta |
Język rosyjski 206 Wierzbicka Jolanta |
Przyroda 111 Sakowicz Ewa |
12.55 – 13.40 | Język polski 207 Mnich Justyna |
Wychowanie fizyczne ch sg1 Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne dz sg2 Marczuk Marcin |
Matematyka 204 Sokół Marlena |
Matematyka 204 Sokół Marlena |
Wychowanie fizyczne ch sg4 Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne dz sg3 Marczuk Marcin |
13.55 – 14.40 | Język polski 207 Mnich Justyna |
Historia i społeczeństwo 109 Drabik Zbigniew |
Religia kat 03 Matys Mirosław Religia 6ai,6bs,6c,6d,6e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Język polski 207 Mnich Justyna |
|
14.45 – 15.30 | Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
Zajęcia z wychowawcą 01 Sakowicz Ewa |
Religia 6ai,6bs,6c,6d,6e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Plastyka 01 Popławska-Włodkowska Magdalena |
|
15.35 – 16.20 | Wychowanie do życia w rodzinie 111 Wróbel Edyta I semestr |
||||
16.25 – 17.10 | |||||
17.15 – 18.00 |
Plan 6e
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
Wychowanie fizyczne ch sg5 Wierzbicki Mirosław Wychowanie fizyczne dz sg6 Rajchemba Małgorzata |
|||
8.55 – 9.40 | Wychowanie do życia w rodzinie 208 Wróbel Edyta I semestr |
Przyroda 109 Wróbel Edyta |
Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
|
9.50 – 10.35 | Język polski 207 Dzieszko Anna |
Historia i społeczeństwo 109 Drabik Zbigniew |
Język polski 207 Dzieszko Anna |
Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
|
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne ch sg4 Wierzbicki Mirosław Wychowanie fizyczne dz sg3 Rajchemba Małgorzata |
Zajęcia komputerowe 1 201 Duda Anita Zajęcia komputerowe 2 203 Szymoniak Wojciech |
Język polski 207 Dzieszko Anna |
Język polski 208 Dzieszko Anna |
|
11.50 – 12.35 | Język rosyjski 206 Wierzbicka Jolanta |
Język polski 207 Dzieszko Anna |
Język angielski aw 210 Sawicka Katarzyna Język angielski an 210a Perkowska Joanna |
Zajęcia techniczne 205 Kowalczuk Barbara |
Język angielski aw 210 Sawicka Katarzyna Język angielski an 210a Perkowska Joanna |
12.55 – 13.40 | Język angielski aw 210 Sawicka Katarzyna Język angielski an 210a Perkowska Joanna |
Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
Język polski 207 Dzieszko Anna |
Wychowanie fizyczne ch sg3 Wierzbicki Mirosław Wychowanie fizyczne dz sg4 Rajchemba Małgorzata |
Historia i społeczeństwo 109 Drabik Zbigniew |
13.55 – 14.40 | Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
Przyroda 111 Wróbel Edyta |
Religia 6ai,6bs,6c,6d,6e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Plastyka 01 Popławska-Włodkowska Magdalena |
Religia kat 214 Suprunowicz Dorota |
14.45 – 15.30 | Zajęcia z wychowawcą 108 Wróbel Edyta |
Wychowanie fizyczne ch sg3 Wierzbicki Mirosław Wychowanie fizyczne dz sg4 Rajchemba Małgorzata |
Religia 6ai,6bs,6c,6d,6e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Przyroda 111 Wróbel Edyta |
Religia kat 214 Suprunowicz Dorota |
15.35 – 16.20 | Język rosyjski 206 Wierzbicka Jolanta |
Religia 4ai,4d,4e,5ai,5bs,5c,5d,5e,6e,7ai,7bs,7c,7d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 03 Machaev Osman |
|||
16.25 – 17.10 | Religia 4ai,4d,4e,5ai,5bs,5c,5d,5e,6e,7ai,7bs,7c,7d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 03 Machaev Osman |
||||
17.15 – 18.00 |
Plan 7ai
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Matematyka Lachowska Elżbieta / Droździewicz Lidia 204 |
Wychowanie do życia w rodzinie 114 Suprunowicz Dorota I semestr |
Język rosyjski rn 206 Kruglicz Katarzyna Język rosyjski rw 210 Oksieńciuk Aneta |
||
8.55 – 9.40 | Biologia Kamińska Irena / Wasilewska Monika 110 |
Wychowanie fizyczne Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg3 |
Historia 109 Komosa Łukasz |
Chemia 110 Waszkiewicz Ewa |
|
9.50 – 10.35 | Język polski Smolej Katarzyna / Myszkowska Agnieszka 214 |
Historia 109 Komosa Łukasz |
Chemia 110 Waszkiewicz Ewa |
Matematyka Lachowska Elżbieta / Droździewicz Lidia 204 |
|
10.45 – 11.30 | Język angielski an 202 Rutkowska Joanna Język angielski aw 213 Nierodzik Aleksandra |
Język angielski an 202 Rutkowska Joanna Język angielski aw 213 Nierodzik Aleksandra |
Język polski Smolej Katarzyna / Myszkowska Agnieszka 210a |
Język angielski an 202 Rutkowska Joanna Język angielski aw 213 Nierodzik Aleksandra |
|
11.50 – 12.35 | Język polski Smolej Katarzyna / Myszkowska Agnieszka 205 |
Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
Plastyka Popławska-Włodkowska Magdalena / Jaroma Joanna 01 |
Geografia 109 Kamińska Irena |
Zajęcia z wychowawcą 114 Smolej Katarzyna |
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg5 |
Matematyka Lachowska Elżbieta / Droździewicz Lidia 204 |
Język polski Smolej Katarzyna / Myszkowska Agnieszka 205 |
Wychowanie fizyczne Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg5 |
Religia kat 114 Suprunowicz Dorota |
13.55 – 14.40 | Język rosyjski rn 114 Kruglicz Katarzyna Język rosyjski rw 214 Oksieńciuk Aneta |
Informatyka 1 201 Duda Anita Informatyka 2 203 Szymoniak Wojciech |
Geografia 109 Kamińska Irena |
Wychowanie fizyczne Demianiuk Konrad / Topczewska Joanna sg5 |
|
14.45 – 15.30 | Fizyka 110 Orzechowska Marta |
Język polski Smolej Katarzyna / Myszkowska Agnieszka 207 |
Matematyka Lachowska Elżbieta / Droździewicz Lidia 204 |
Fizyka 110 Orzechowska Marta |
|
15.35 – 16.20 | Religia 7ai,7bs,7c,7d,7ei, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan Religia kat 114 Suprunowicz Dorota |
Biologia Kamińska Irena / Wasilewska Monika 109 |
Religia 4ai,4d,4e,5ai,5bs,5c,5d,5e,6e,7ai,7bs,7c,7d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 03 Machaev Osman |
||
16.25 – 17.10 | Religia 7ai,7bs,7c,7d,7ei, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
godz. z dyr. 201 Pawłowska Marta |
Religia 4ai,4d,4e,5ai,5bs,5c,5d,5e,6e,7ai,7bs,7c,7d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 03 Machaev Osman |
||
17.15 – 18.00 |
Plan 7bs
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Religia kat 114 Więcko Rafał |
Fizyka 110 Orzechowska Marta |
Język angielski an 210 Sawicka Katarzyna Język angielski aw 210a Perkowska Joanna |
||
8.55 – 9.40 | godz. z dyr. 205 Pawłowska Marta |
Fizyka 110 Orzechowska Marta |
Język polski 208 Sak Ewa |
Matematyka 205 Karwowska Renata |
Wychowanie do życia w rodzinie 203 Suprunowicz Dorota I semestr |
9.50 – 10.35 | Zajęcia z wychowawcą 210a Karwowska Renata |
Język rosyjski rn 206 Kruglicz Katarzyna Język rosyjski rw 207 Oksieńciuk Aneta |
Wychowanie fizyczne ch sg2 Sinielnikow Andriej Wychowanie fizyczne dz sg1 Wensław Katarzyna |
Biologia 111 Sakowicz Ewa |
Język angielski an 210 Sawicka Katarzyna Język angielski aw 210a Perkowska Joanna |
10.45 – 11.30 | Historia 01 Komosa Łukasz |
Język polski 208 Sak Ewa |
Wychowanie fizyczne ch sg2 Sinielnikow Andriej Wychowanie fizyczne dz sg1 Wensław Katarzyna |
Język polski 208 Sak Ewa |
Chemia 110 Waszkiewicz Ewa |
11.50 – 12.35 | Matematyka 114 Karwowska Renata |
Język polski 208 Sak Ewa |
Matematyka 208 Karwowska Renata |
Wychowanie fizyczne ch sg1 Sinielnikow Andriej Wychowanie fizyczne dz sg2 Wensław Katarzyna |
Matematyka 03 Karwowska Renata |
12.55 – 13.40 | Geografia 109 Kamińska Irena |
Informatyka 1 201 Duda Anita Informatyka 2 203 Szymoniak Wojciech |
Chemia 110 Waszkiewicz Ewa |
Wychowanie fizyczne ch sg1 Sinielnikow Andriej Wychowanie fizyczne dz sg2 Wensław Katarzyna |
Plastyka 01 Popławska-Włodkowska Magdalena |
13.55 – 14.40 | Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
Zajęcia sportowe ch sg1 Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe dz sg2 Wensław Katarzyna |
Język angielski an 210 Sawicka Katarzyna Język angielski aw 210a Perkowska Joanna |
Język rosyjski rn 213 Kruglicz Katarzyna Język rosyjski rw 204 Oksieńciuk Aneta |
Język polski 03 Sak Ewa |
14.45 – 15.30 | Biologia 111 Sakowicz Ewa |
Zajęcia sportowe ch sg1 Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe dz sg2 Wensław Katarzyna |
Geografia 109 Kamińska Irena |
Religia kat 114 Więcko Rafał |
Historia 01 Komosa Łukasz |
15.35 – 16.20 | Zajęcia sportowe ch sg1 Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe dz sg2 Wensław Katarzyna |
Religia 7ai,7bs,7c,7d,7ei, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Religia 4ai,4d,4e,5ai,5bs,5c,5d,5e,6e,7ai,7bs,7c,7d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 03 Machaev Osman |
Zajęcia sportowe ch sg2 Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe dz sg1 Wensław Katarzyna |
|
16.25 – 17.10 | Zajęcia sportowe ch sg1 Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe dz sg2 Wensław Katarzyna |
Religia 7ai,7bs,7c,7d,7ei, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Religia 4ai,4d,4e,5ai,5bs,5c,5d,5e,6e,7ai,7bs,7c,7d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 03 Machaev Osman |
Zajęcia sportowe ch sg2 Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe dz sg1 Wensław Katarzyna |
|
17.15 – 18.00 |
Plan 7c
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Historia 109 Drabik Zbigniew |
Język polski 205 Hanczaruk Joanna |
|||
8.55 – 9.40 | Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
Język rosyjski rw 206 Kruglicz Katarzyna Język rosyjski rn 205 Oksieńciuk Aneta |
|||
9.50 – 10.35 | Język polski 205 Hanczaruk Joanna |
Plastyka 205 Popławska-Włodkowska Magdalena |
Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
Wychowanie fizyczne ch sg4 Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne dz sg3 Kondracka Beata |
10.45 – 11.30 | Geografia 109 Kamińska Irena |
Język polski 205 Hanczaruk Joanna |
Chemia 110 Waszkiewicz Ewa |
Wychowanie fizyczne ch sg1 Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne dz sg2 Kondracka Beata |
Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
11.50 – 12.35 | Zajęcia z wychowawcą 201 Hanczaruk Joanna |
Informatyka 1 201 Duda Anita Informatyka 2 203 Szymoniak Wojciech |
Wychowanie fizyczne ch sg4 Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne dz sg3 Kondracka Beata |
Biologia 111 Sakowicz Ewa |
Fizyka 110 Orzechowska Marta |
12.55 – 13.40 | Biologia 111 Sakowicz Ewa |
Wychowanie fizyczne ch sg3 Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne dz sg4 Kondracka Beata |
Język polski 111 Hanczaruk Joanna |
Język angielski aw 202 Rutkowska Joanna Język angielski an 213 Nierodzik Aleksandra |
Chemia 110 Waszkiewicz Ewa |
13.55 – 14.40 | Fizyka 110 Orzechowska Marta |
Język angielski aw 202 Rutkowska Joanna Język angielski an 213 Nierodzik Aleksandra |
Historia 206 Drabik Zbigniew |
Geografia 109 Kamińska Irena |
Język angielski aw 202 Rutkowska Joanna Język angielski an 213 Nierodzik Aleksandra |
14.45 – 15.30 | Matematyka 211 Kołodziej Waldemar |
godz. z dyr. 201 Pawłowska Marta |
Język rosyjski rw 206 Kruglicz Katarzyna Język rosyjski rn 207 Oksieńciuk Aneta |
Język polski 205 Hanczaruk Joanna |
|
15.35 – 16.20 | Religia 7ai,7bs,7c,7d,7ei, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Religia kat 114 Więcko Rafał Religia 4ai,4d,4e,5ai,5bs,5c,5d,5e,6e,7ai,7bs,7c,7d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 03 Machaev Osman |
Wychowanie do życia w rodzinie 111 Wróbel Edyta I semestr |
||
16.25 – 17.10 | Religia 7ai,7bs,7c,7d,7ei, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Religia kat 114 Więcko Rafał Religia 4ai,4d,4e,5ai,5bs,5c,5d,5e,6e,7ai,7bs,7c,7d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 03 Machaev Osman |
|||
17.15 – 18.00 |
Plan 7d
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie do życia w rodzinie 114 Wróbel Edyta I semestr |
Wychowanie fizyczne ch sg3 Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne dz sg4 Kondracka Beata |
Matematyka 204 Sokół Marlena |
||
8.55 – 9.40 | Język polski 207 Dzieszko Anna |
Biologia 111 Sakowicz Ewa |
Biologia 110 Sakowicz Ewa |
Geografia 109 Kamińska Irena |
|
9.50 – 10.35 | Fizyka 110 Orzechowska Marta |
Zajęcia z wychowawcą 201 Popławska-Włodkowska Magdalena |
Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
Informatyka 1 201 Duda Anita Informatyka 2 203 Szymoniak Wojciech |
|
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne ch sg3 Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne dz sg2 Kondracka Beata |
Język polski 207 Dzieszko Anna |
Matematyka 204 Sokół Marlena |
Wychowanie fizyczne ch sg6 Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne dz sg5 Kondracka Beata |
|
11.50 – 12.35 | Język polski 110 Dzieszko Anna |
Matematyka 204 Sokół Marlena |
Język angielski aw 202 Emiljańczyk Jolanta Język angielski an 213 Leonowicz Ewa |
Język angielski aw 210 Emiljańczyk Jolanta Język angielski an 208 Leonowicz Ewa |
Język polski 207 Dzieszko Anna |
12.55 – 13.40 | Język polski 110 Dzieszko Anna |
Historia 110 Drabik Zbigniew |
Wychowanie fizyczne ch sg4 Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne dz sg3 Kondracka Beata |
Historia 109 Drabik Zbigniew |
Język angielski aw 210 Emiljańczyk Jolanta Język angielski an 210a Leonowicz Ewa |
13.55 – 14.40 | Matematyka 204 Sokół Marlena |
Język rosyjski rn 210a Oksieńciuk Aneta Język rosyjski rw 210 Kruglicz Katarzyna |
Chemia 110 Waszkiewicz Ewa |
godz. z dyr. 203 Pawłowska Marta |
Chemia 110 Waszkiewicz Ewa |
14.45 – 15.30 | Plastyka 204 Popławska-Włodkowska Magdalena |
Geografia 109 Kamińska Irena |
Religia kat 114 Więcko Rafał |
||
15.35 – 16.20 | Język rosyjski rn 207 Oksieńciuk Aneta Język rosyjski rw 206 Kruglicz Katarzyna |
Religia 7ai,7bs,7c,7d,7ei, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Religia 4ai,4d,4e,5ai,5bs,5c,5d,5e,6e,7ai,7bs,7c,7d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 03 Machaev Osman |
Religia kat 114 Więcko Rafał |
|
16.25 – 17.10 | Fizyka 110 Orzechowska Marta |
Religia 7ai,7bs,7c,7d,7ei, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
Religia 4ai,4d,4e,5ai,5bs,5c,5d,5e,6e,7ai,7bs,7c,7d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 03 Machaev Osman |
||
17.15 – 18.00 |
Plan 7ei
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Muzyka 03 Drużyńska Jolanta |
||||
8.55 – 9.40 | Historia 109 Drabik Zbigniew |
Religia 7ei, kat, 214 Manaches Monika |
Chemia Waszkiewicz Ewa / Wasilewska Monika 110 |
Wychowanie do życia w rodzinie 114 Suprunowicz Dorota I semestr |
Język rosyjski rw 206 Kruglicz Katarzyna Język rosyjski rn 210 Oksieńciuk Aneta |
9.50 – 10.35 | Geografia 110 Kamińska Irena |
Religia 7ei, kat, 214 Manaches Monika |
Fizyka Stankiewicz Ewa / Orzechowska Marta 110 |
Informatyka 2 203 Szymoniak Wojciech Informatyka 1 201 Pawłowska Marta |
Chemia Waszkiewicz Ewa / Wasilewska Monika 110 |
10.45 – 11.30 | Matematyka Karwowska Renata / Droździewicz Lidia 214 |
Język rosyjski rw 206 Kruglicz Katarzyna Język rosyjski rn 214 Oksieńciuk Aneta |
Język polski Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka 03 |
Biologia Kamińska Irena / Wasilewska Monika 109 |
Fizyka Stankiewicz Ewa / Orzechowska Marta 109 |
11.50 – 12.35 | Język angielski an 210 Sawicka Katarzyna Język angielski aw 210a Perkowska Joanna |
Matematyka Karwowska Renata / Droździewicz Lidia 114 |
Wychowanie fizyczne 7ei,sg6 Podleśny Piotr |
Matematyka Karwowska Renata / Droździewicz Lidia 204 |
Wychowanie fizyczne 7ei,sg3 Podleśny Piotr |
12.55 – 13.40 | Plastyka Popławska-Włodkowska Magdalena / Stankiewicz Ewa 01 |
Geografia 109 Kamińska Irena |
Wychowanie fizyczne 7ei,sg6 Podleśny Piotr |
Zajęcia z wychowawcą 210a Wierzbicka Jolanta |
Język polski Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka 206 |
13.55 – 14.40 | Biologia Kamińska Irena / Wasilewska Monika 109 |
Wychowanie fizyczne 7ei,sg3 Podleśny Piotr |
Matematyka Karwowska Renata / Droździewicz Lidia 204 |
Język polski Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka 206 |
Język polski Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka 206 |
14.45 – 15.30 | Język polski Wierzbicka Jolanta / Myszkowska Agnieszka 206 |
Historia 114 Drabik Zbigniew |
Język angielski an 210 Sawicka Katarzyna Język angielski aw 210a Perkowska Joanna |
godz. z dyr. 7ei,203 Pawłowska Marta |
Język angielski an 210 Sawicka Katarzyna Język angielski aw 210a Perkowska Joanna |
15.35 – 16.20 | Religia 7ai,7bs,7c,7d,7ei, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
||||
16.25 – 17.10 | Religia 7ai,7bs,7c,7d,7ei, pra,pra,pra,pra,pra, 214 Kiryluk Jan |
||||
17.15 – 18.00 |