Dzień Nauczyciela

W piątek, 13 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie wszystkich klas przygotowali „Koncert życzeń dla nauczycieli” i zaśpiewali przygotowane piosenki. Klasy IV – VII występowały od godziny 8.30, klasy 0-I od 9.30, natomiast klasy II-III swój występ rozpoczęły o 10.30.

Oprócz pięknie wyśpiewanych życzeń dzieci przygotowały laurki dla swoich nauczycieli, przekazały kwiaty i życzenia. Uczniowie z Samorządu Szkolnego złożyli przepiękne życzenia Dyrekcji szkoły.

Pani wicedyrektor Marlena Sokół serdecznie podziękowała uczniom i złożyła wyraz uznania nauczycielom i pracownikom szkoły, za trud włożony w edukację dzieci. Życzyła wszystkim inspiracji i wytrwałości w pełnieniu tej pięknej misji.

Po zakończonej uroczystości uczniowie wszystkich klas udali się do sal na zajęcia z wychowawcami i wspólne świętowanie.