Wykaz zajęć pozalekcyjnych

Obrazek wyróżniający - koła zainteresowań
Nazwisko i imię Nazwa zajęć Dzień godzina sala
Więcko Rafał Koło religijne poniedziałek 08.00-08.45 206
Myszkowska Agnieszka Zajęcia wyrównawcze – język polski poniedziałek 08.55-09.40 014a
Nojszewska Małgorzata Zajęcia wyrównawcze – język polski – kl. 7b poniedziałek 08.55-09.40 205
Brzyska Anna Koło liturgiczne poniedziałek 09.50-10.35
Brzyska Anna Koło Caritas poniedziałek 09.50-10.35
Kondracka Beata Gimnastyka korekcyjna – kl. 1a, 3f poniedziałek 09.50-10.35 sg
Wasilewska Monika Zajęcia świetlicowe – terapeutyczne poniedziałek 09.50-10.35 11
Borowska Alina Aktyw biblioteczny poniedziałek 10.45-11.30 103
Hanczaruk Joanna Zajęcia wyrównawcze – język polski – kl. 7d poniedziałek 10.45-11.30 210
Marczuk Marcin Gimnastyka korekcyjna – kl. 1d, 2a poniedziałek 10.45-11.30 sg
Podleśny Piotr Gimnastyka korekcyjna poniedziałek 10.45-11.30 sg
Stankiewicz Ewa Zajęcia świetlicowe poniedziałek 10.45-11.30 11
Rzepniewska Barbara Zajęcia wyrównawcze – kl. 2d poniedziałek 11.30-12.35 103
Madura-Gryko Katarzyna Zajęcia wyrównawcze – kl. 2a poniedziałek 11.50-12.35 06
Topczewska Joanna Gimnastyka korekcyjna – kl. 2d, 3d, 3e poniedziałek 11.50-12.35 sg
Falkowska Urszula Zajęcia konstrukcyjne „Lego” poniedziałek 12.00-13.00 11
Emiljańczyk Jolanta Zajęcia wyrównawcze – język angielski – kl. 4e poniedziałek 12.55-13.40 313
Ławreszuk Elżbieta Koło matematyczne poniedziałek 12.55-13.40 103
Rajchemba Małgorzata Gimnastyka korekcyjna poniedziałek 12.55-13.40 sg
Szewko Dorota Zajęcia świetlicowe poniedziałek 12.55-13.40 11
Wasiluk Helena Zajęcia logopedyczne poniedziałek 13.35-14.20
Kozłowski Andrzej Zajęcia wyrównawcze – matematyka – kl. 5a poniedziałek 13.55-14.40 101
Kołodziej Waldemar Koło matematyczne – kl. 7 poniedziałek 14.45-15.30 211
Kozłowski Andrzej Zajęcia wyrównawcze – matematyka – kl. 5c, 5d, 5e poniedziałek 14.45-15.30 211
Kruglicz Katarzyna Zajęcia przygotowujące do konkursu wojewódzkiego poniedziałek 14.45-15.30 114
Mnich Justyna Zajęcia wyrównawcze – język polski – 4a poniedziałek 14.45-15.30 103
Mnich Justyna Zajęcia wyrównawcze – język polski – 4c poniedziałek 15.30-16.15 01
Leonowicz Ewa Zajęcia wyrównawcze – język angielski – kl. 4a poniedziałek 15.35-16.20 202
Bujnowska Agnieszka Zbiórki zuchowe kl. 1-3 poniedziałek 16.00-17.30
Słoma Marta Zbiórki zuchowe kl. 1-3 poniedziałek 16.00-17.30
Sak Ewa Zajęcia wyrównawcze – język polski – kl. 6b, 6c, 6e poniedziałek 16.25-17.10 208
Orzechowska Marta Koło fizyczne poniedziałek 17.15-18.00 110
Puciłowski Marcin Zajęcia sportowe – kl. 4 poniedziałek 17.15-18.00 sg
Droździewicz Lidia Koło matematyczne – kl. 7a, 7e wtorek 08.00-08.45 204
Emiljańczyk Jolanta Zajęcia wyrównawcze – język angielski – kl. 5b, 5e wtorek 08.00-08.45 211
Karwowska Renata Zajęcia wyrównawcze – matematyka – kl. 7a, 7d, 7e wtorek 08.00-08.45 03
Kowalczuk Barbara Koło komunikacyjne wtorek 08.00-08.45 108
Kruglicz Katarzyna Zajęcia wyrównawcze – język rosyjski – kl. 5 wtorek 08.00-08.45 207
Leonowicz Ewa Zajęcia rozwijające umiejętności języka angielskiego – 5e wtorek 08.00-08.45 208
Orzechowska Marta Zajęcia wyrównawcze – fizyka – kl. 7 wtorek 08.00-08.45 110
Tomczyk Anna Zajęcia wyrównawcze – kl. 3f wtorek 08.00-08.45 107
Oksieńciuk Aneta Zajęcia wyrównawcze z języka rosyjskiego wtorek 08.50-09.40 108
Kruglicz Katarzyna Zajęcia przygotowujące do konkursu wojewódzkiego / Koło języka rosyjskiego wtorek 08.55-09.40 206
Nierodzik Aleksandra Zajęcia wyrównawcze – język angielski – kl. 6a, 6e wtorek 08.55-09.40 208
Popławska-Włodkowska Magdalena Koło plastyczne wtorek 08.55-09.40 01
Wróblewska Agnieszka Zajęcia wyrównawcze – język angielski – kl. 7 wtorek 08.55-09.40 01
Gajda Wiesława Zabawy słowem i kolorem wtorek 09.30-10.30 11
Więcko Rafał Koło religijne wtorek 09.40-10.25 114
Jabłońska Małgorzata Szkolne koło Scrabble wtorek 10.45-11.30 103
Marczuk Marcin Gimnastyka korekcyjna – kl. 1e, 2d wtorek 10.45-11.30 sg
Perkowska Joanna Zajęcia wyrównawcze – język angielski – kl. 5c, 5d wtorek 10.45-11.30 014a
Ogrodnik Lucyna Wspomaganie w świetlicy wtorek 10.45-11.45 11
Jaroma Joanna Zespół korekcyjno-kompensacyjny wtorek 11.50-12.35 111z
Kondracka Beata Gimnastyka korekcyjna – kl. 3b, 3g wtorek 11.50-12.35 sg
Kruglicz Katarzyna Innowacja „Umiem korzystać ze słownika i uczę się języka obcego” wtorek 11.50-12.35 102
Długołęcka-Drabik Magdalena Zajęcia plastyczne z elementami arteterapii wtorek 13.55-14.40 11
Kiryluk Jan Spotkania z religią wtorek 14.45-15.30 214
Lachowska Elżbieta Zajęcia wyrównawcze – matematyka – kl. 4 wtorek 14.45-15.30 210
Wierzbicka Jolanta Zajęcia wyrównawcze – język polski – kl. 4 wtorek 14.45-15.30 213
Duda Anita Otwarta sala informatyczna wtorek 15.30-16.20 201
Wróbel Edyta Koło przyrodnicze – kl. 6 wtorek 15.30-16.20 110
Myszkowska Agnieszka Zajęcia wyrównawcze – język polski wtorek 15.35-16.20 208
Sakowicz Ewa Zajęcia wyrównawcze – przyroda – kl. 6 wtorek 15.35-16.20 111
Smolej Katarzyna Zajęcia wyrównawcze – język polski wtorek 15.35-16.20 205
Suprunowicz Dorota Szkolne koło Caritas wtorek 16.20-17.10 114
Kardel Krzysztof Szachy wtorek 16.25.17.15 sg
Kamińska Irena Kółko ekologiczno-geograficzne wtorek 16.25-17.10 109
Wensław Katarzyna Koszykówka – kl. 6 wtorek 17.10-18.00 sg
Wierzbicki Mirosław Koszykówka – kl. 6 wtorek 17.10-18.00 sg
Dzieszko Anna Zajęcia wyrównawcze – język polski – 5a środa 08.55-09.40 207
Komosa Łukasz Koło historyczne środa 08.55-09.40 207
Rutkowska Joanna Zajęcia wyrównawcze – język angielski środa 08.55-09.40 202
Sierkowska Urszula Zajęcia wyrównawcze – język polski – kl. 4e środa 08.55-09.40 103
Przystupa Emilia Zajęcia plastyczno-techniczne „Mały twórca” środa 10.00-11.00 11
Grabowska Marta Zajęcia wyrównawcze – kl. 3d środa 11.35-12.20 014a
Bogusz Anna Zajęcia wyrównawcze – kl. 3d środa 11.50-12.35 103
Karwowska Agnieszka Zajęcia wyrównawcze – matematyka – kl. 6b środa 13.55-14.40 06
Borowska Alina Klub Dobrej Książki środa 14.45-15.30 103
Emiljańczyk Jolanta Koło Erasmus+ środa 14.45-15.30 202
Leonowicz Ewa Zajęcia wyrównawcze – język angielski – kl. 6b środa 14.45-15.30 213
Podleśny Piotr Zajęcia sportowe kl. 4 – 7 środa 15.30-16.15 sg
Topczewska Joanna Zajęcia taneczne środa 15.30-16.15 sg
Karwowska Renata Zajęcia wyrównawcze – matematyka – kl. 7b, 7c środa 15.35-16.20 214
Kieda Joanna Zajęcia z kl. 1a – innowacja pedagogiczna środa 15.35-16.20 5
Madura-Gryko Katarzyna Zajęcia dla uczniów zdolnych środa 15.35-16.20 104
Sinielnikow Andriej Koszykówka – kl. 5 środa 17.15-18.30 sg
Jaszczuk Jerzy Koło doskonalenia czytania czwartek 08.00-08.45 103
Kozłowski Andrzej Koło matematyczne kl. 5d czwartek 08.00-08.45 204
Nojszewska Małgorzata Zajęcia wyrównawcze – język polski – kl. 7c, 7e czwartek 08.00-08.45 205
Oszmiańska Ewa Zajęcia wyrównawcze – język angielski – kl. 6 czwartek 08.00-08.45 202
Sak Ewa Koło teatralne czwartek 08.00-08.45 206
Perkowska Joanna Zajęcia wyrównawcze – język angielski – kl. 4b czwartek 08.55-09.40 210
Krawiel Małgorzata Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne czwartek 09.50-10.30 213
Wasiluk Helena Zajęcia logopedyczne czwartek 09.50-10.35
Wojciuk Ewa Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze czwartek 10.45-11.30 106
Filipowicz Jadwiga Koło origami / Zajęcia wyrównawcze kl. 2c czwartek 11.50-12.35 014a
Zdrojkowska Agnieszka Zajęcia świetlicowe – ortgraficzne czwartek 11.50-12.35 11
Jaroma Joanna Zespół korekcyjno-kompensacyjny czwartek 12.55-13.40 06
Jabłońska Małgorzata Szkolne koło Scrabble czwartek 13.50-14.35 103
Nierodzik Aleksandra Koło języka angielskiego / Erasmus czwartek 13.50-14.35 108
Kraszewska Milena „Główka pracuje” – zajęcia innowacyjne czwartek 13.55-14.40
Wróbel Edyta Zajęcia wyrównawcze – przyroda – kl. 4 czwartek 13.55-14.40 111
Manaches Monika Koło misyjne / Koło liturgiczne czwartek 15.30-16.15 214
Hapunik Dorota Zajęcia wyrównawcze z polskiego i matematyki czwartek 15.35-16.20 101
Oksieńciuk Aneta Zajęcia wyrównawcze – język angielski – kl. 7 czwartek 15.35-16.20 110
Winsko Marzenna Koło origami czwartek 15.35-16.20
Rajchemba Małgorzata Zajęcia sportowe koszykówka dziewcząt kl. 3 czwartek 16.20-17.10 sg
Waszkiewicz Ewa Zajęcia wyrównawcze – chemia – kl. 7 czwartek 16.25-17.10 110
Kardel Krzysztof Piłka nożna czwartek 17.15-18.00 sg
Puciłowski Marcin Koszykówka – kl. 4 czwartek 17.15-18.00 sg
Waszkiewicz Ewa Koło chemiczne czwartek 17.15-18.00 110
Droździewicz Lidia Zajęcia wyrównawcze – matematyka – kl. 6 piątek 08.00-08.45 205
Karwowska Agnieszka Zajęcia wyrównawcze – matematyka – kl. 4d, 4e piątek 08.00-08.45 207
Kołodziej Waldemar Dodatkowa lekcja matematyki kl. 5c piątek 08.00-08.45 211
Sawicka Katarzyna Koło Erasmus piątek 08.00-08.45 210a
Sawicka Katarzyna Zajęcia wyrównawcze – język angielski – kl. 5a piątek 08.55-09.40 202
Kuźmicka Małgorzata Zajęcia wyrównawcze – kl. 3c piątek 11.50-12.35
Długołęcka-Drabik Magdalena Zajęcia plastyczne z elementami arteterapii piątek 12.55-13.40 11
Jaroma Joanna Zespół korekcyjno-kompensacyjny piątek 12.55-13.40 07a
Wróblewska Agnieszka Zajęcia rozwijające umiejętności języka angielskiego – 2b, 2c, 2d piątek 12.55-13.40 07a
Demianiuk Konrad Tenis stołowy piątek 13.50-14.35 sg
Smolej Katarzyna Zajęcia wyrównawcze – język polski piątek 13.50-14.35 07
Szymoniak Wojciech Otwarta sala informatyczna piątek 13.55-14.40 203
Demianiuk Konrad Tenis stołowy piątek 14.45-15.30 sg
Skup Izabela Zajęcia wyrównawcze – język angielski – kl. 4a, 4c piątek 14.45-15.30 03
Rutkowska Joanna Koło języka angielskiego piątek 15.30-16.15 202
Hanczaruk Joanna Zajęcia wyrównawcze – język polski – kl. 5b, 5c, 5d, 5e piątek 15.35-16.20 205
Jaszczuk Jerzy Łącznicy biblioteczni kl. 5, 6 piątek 15.35-16.20 103
Skup Izabela Zajęcia rozwijające umiejętności języka angielskiego – 4a, 4b, 4c piątek 15.35-16.20 03
Drabik Zbigniew Koło historyczne piątek 15.35-16.25 109
Pawłowska Marta Zajęcia z 163 BDH (harcerstwo) piątek 16.00-17.30
Drużyńska Jolanta Chór szkolny piątek 16.30-18.00 03
Wierzbicki Mirosław Koszykówka – kl. 3 sobota 10.00-11.00 sg
Drużyńska Jolanta Chór szkolny sobota 10.00-11.30 03
Wensław Katarzyna Koszykówka – kl. 7 sobota 11.00-12.00 sg