ANKIETY 9 XI 2016r

ANKIETY       9 XI 2016r

Nawet nie sądziłem, że pisanie może być tak wyczerpujące. Bo wiecie, co dzisiaj robiłem?!  Wypełniałem razem z uczniami klas 4 – 6 pracującymi w naszym projekcie dwie ankiety! I to nie byle jakie! Obie związane z ekologią! Jedna z nich dotyczyła  stanu zanieczyszczenia środowiska w okolicy szkoły. Druga miała na celu zdobycie informacji jak uczniowie pokonują drogę do szkoły. Czy korzystają z komunikacji publicznej, samochodu, czy dojeżdżają rowerem lub docierają do szkoły pieszo.  Ile to dyskusji było przy okazji…  Każdy chciał się przecież pochwalić, jak dba o nasza planetę.  I wiecie co? Jestem niezwykle dumny ze swoich szkolnych przyjaciół.  Okazało się, że najbardziej popularny środek transportu  to  rower albo… własne nogi 🙂 Postanowiliśmy się  też przygotować kampanię reklamującą zalety ekologicznego stylu życia. Uczniowie zrobili plakaty zachęcające do podróżowania pieszo i rowerem. Wierzcie mi, kampania wypadła wspaniale!

(Zubi pisał pod opieką p. Jolanty Wierzbickiej)