9 czerwca odbyła się kolejna, już piąta edycja miejskiego konkursu plastycznego pod hasłem „Ja i moja rodzina każdego dnia”, który jak co roku był objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku. W konkursie wzięli udział uczniowie klas 0-III ze szkół podstawowych w Białymstoku, którzy wykonali różnorodne, interesujące pod względem plastycznym prace. Wszystkie były bardzo ciekawe i pomysłowe. Niejednokrotnie wykorzystywali ciekawe techniki. Komisja konkursowa przyznała nagrody za najciekawsze prace. Uczniom zostały wręczone drobne upominki i dyplomy. Nagrodzone prace zostały umieszczone na szkolnej wystawie. Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

1. Oskar Piećko II B, sp 47 Joanna Perkowska wyróżnienie

2. Lena Chmur 0a, Sp 50 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski, Elżbieta Baczewska, Bożena Puchalska wyróżnienie

3. Patrycja Polańska kl 0a, Dorota Hapunik wyróżnienie

4. Weronika Słucka, Przedszkole Samorządowe nr 39, Katarzyna Leończuk, Alicja Lange wyróżnienie