Turniej gry Super Farmer i wieczór z planszówkami

Dnia 12 czerwca odbył się już V Turniej Gry Super Farmer. Jak co roku cieszył się ogromnym zainteresowaniem. W turnieju wzięły udział klasy: 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 2g, 2h, 3a, 3c, 3d, 3e, 3g i 3h. W każdej klasie zostały przeprowadzone eliminacje, podczas których wyłoniono czterech reprezentantów do udziału w turnieju.

Pierwsza runda trwała 30 minut i do drugiego etapu zakwalifikowali się : Kacper Zalesko kl. 2c, Bartosz Grygoruk kl. 2d, Kasia Dawidzuk kl. 2h, Jakub Trochimczyk kl. 2e, Daniel Łapiński kl. 2b, Ola Bartoszuk kl. 2a, Szymon Białous kl. 2g, Dawid Kotyński kl. 2g, Marcin Luczewski kl. 3h, Szymon Olchowik kl. 3e, Aleksandra Maj kl. 3c, Zofia Fedorowicz kl. 3g, Karolina Marcinkiewicz kl. 3d oraz Wiktoria Poplawska kl.3c.

Ostatni etap eliminacji pozwolił wyłonić zwycięzców:
I miejsce: Aleksandra Maj kl. 3c
II miejsce: Szymon Olchowik kl. 3e
III miejsce: Kacper Zalesko kl. 2c
IV miejsce: Szymon Bialous kl. 2g

Wszystkim laureatom gratulujemy a nauczycielom dziękujemy za przygotowanie uczniów do turnieju!

Kolejną przygotowaną atrakcją, była zabawa z planszówkami. Zebraliśmy ponad 80 gier! Udało nam się stworzyć super wydarzenie. Odwiedziło nas ponad 100 uczniów z rodzicami. Tego dnia każdy mógł znaleźć idealną grę dla siebie. Uśmiech nie znikał z twarzy uczestników. Na zakończenie naszego spotkania, uczestnicy wzięli udział w loterii. Dzieci, Rodzice i Nauczyciele mieli ogromną radość z zorganizowanego przedsięwzięcia! 🙂

Organizatorzy: Marta Grabowska, Eliza Kikolska-Wróbel, Łukasz Komosa, Emilia Przystupa, Ewa Wojciuk.