W dniach 02- 04.06 2017 odbył się IX Międzynarodowy Turniej Mini Koszykówki Dziewcząt i Chłopców rocznik 2005 i 2006 „ SOKÓŁ CUP 2017”. Wzięły w nim udział dziewczęta z kl. IV b i e oraz z kl. V b, d i z kl. VI b

DZIEWCZĘTA rocznik 2005
Klasyfikacja końcowa:
1. UKS 4 Łomża
. UKS Basket 47 Białystok
3. UKS Trójka Ełk
4. UKS Sokół Działdowo
5. UKS Nenufar 5 Ełk
6. UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz
7. UKS Jar Elbląg
8. UKS Kasprowicz Inowrocław

Nagrody indywidualne otrzymały:

Nagroda trenera – Popławska Barbara

Najlepszy zawodnik drużyny – Zdanowicz Maria

II piątka – Grabowiecka Kinga

I piątka – Adamczuk Justyna

Najlepsza rozgrywająca turnieju – Baran Oliwia

Skład zespołu: Wińska Nikola, Pasiuk Magdalena, Popławska Barbara, Kondraciuk Aleksandra, Porzezińska Julia, Ostaszewska Julia, Grabowiecka Kinga, Maryszczuk Julia, Adamczuk Justyna , Jacewicz Julia, Baran Oliwia, Sidorczuk Karolina, Baran Oliwia.

Dziewczęta rocznik 2006
Klasyfikacja końcowa:
1. Sdyshor no.7 Grodno (Białoruś)
2. UKS Sokół Działdowo
3. UKS Siódemka Sopot
4. UKS Basket 47 Białystok
5. UKS Jar Elbląg
6. KKS Olsztyn
7. Błękitny Delfin Bydgoszcz
8. SKS 12 Warszawa

Nagrody indywidualne otrzymały:

Nagroda trenera – Roszkowska Gabriela

Najlepszy zawodnik drużyny – Buraczuk Katarzyna

II piątka – Aleksiun Hanna

I piątka – Dudzińska Klaudia

Skład zespołu :Aleksiun Hanna, Białous Weronika, Buraczuk Katarzyna, Dudzińska Klaudia, Grądzka Aleksandra, Jaworowicz Ula, Kowalewska Natalia, Lebiedzińska Hanna, Łotysz Natalia, Popławska Nel, Roszkowska Gabriela, Roszkowska Zosia, Sienkiewicz Julia, Piećko Ada.

Licznie przybyli do Działdowa rodzice kibicowali naszym zespołom tak głośno, że nikt nie był w stanie ich przekrzyczeć. Wszyscy nam zazdrościli takich super kibiców – DZIĘKUJEMY