Spotkania autorskie z pisarką Anną Bayer w ramach 18 edycji Tygodnia z Książką i Mediami

W dn.11.05.2017 r. w naszej szkole odbyły się dwa spotkania autorskie z pisarką Anną Bayer. Imprezy zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele bibliotekarze w ramach 18 edycji Tygodnia z Książką i Mediami. Uczestniczyli w nich uczniowie z klas: 3B, 3D, 3F, 3G, wicedyrektorzy szkoły Urszula Jurczykowska, Bożena Laskowska oraz nauczyciele. Spotkania autorskie składały się z 3 części. W pierwszej – pisarka ciekawie opowiadała o swojej twórczości, czytała wiersze ze zbiorków „Szczypawki”, „Moda na dobre wychowanie” oraz przeprowadzała zabawy integracyjne. Druga upłynęła na zadawaniu pytań  przez uczniów. Na koniec spotkań autorka podpisywała książki i rozdawała autografy.

Alina Borowska