WYNIKI TESTU WIEDZY KLAS 4 NA TEMAT ZDROWEGO STYLU ŻYCIA
Lp. Kod | Nazwisko i imię | Klasa | Liczba punktów na 38 |
1 | Awienowicz Emilia | A | 36 |
2 | Lusiński Kacper | A | 35 |
3 | Łupiński Aleksy Jan | A | – |
4 | Roszkowski Jakub | A | 32 |
5 | Wąsiński Jakub | A | 30 |
6 | Białous Weronika | B | 35 |
7 | Buraczuk Katarzyna | B | 28 |
8 | Busłowski Szymon | B | 36 |
9 | Dec Natalia | C | 29 |
10 | Grycuk Gabriela | C | 30 |
11 | Kułakowska Gabriela | C | 28 |
12 | Małyszko Jan Franciszek | C | 29 |
13 | Nytko Marcel | C | 31 |
14 | Ramotowska Weronika | C | 37 |
15 | Banasiuk Muhamed | D | 32 |
16 | Halicka Martyna | D | 31 |
17 | Kozak Oliwia | D | 29 |
18 | Wysocki Marcin | D | – |
19 | Andraka Krzysztof | E | – |
20 | Bany Piotr | E | 31 |
21 | Jasiński Mateusz | E | 35 |
22 | Komenda Karolina | E | 33 |
WYNIKI TESTU WIEDZY KLAS 5 W KONKURSIE Z EKOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA
Lp. Kod | Nazwisko i imię | Klasa | Liczba punktów na 42 |
1 | Pacuk Karol | A | 26 |
2 | Samojłowicz Eryk | A | 34 |
3 | Gutowska Zofia | B | 28 |
4 | Jacewicz Julia | B | 29 |
5 | Pasiuk Magdalena | B | 25 |
6 | Pacuk Kacper | C | 29 |
7 | Popławska Julia | C | 28 |
8 | Stankiewicz Wiktoria | C | 32 |
9 | Stepaniuk Oskar | C | 26 |
10 | Waszkiewicz Wiktoria | C | 34 |
11 | Kraszewski Wojciech | D | 30 |
12 | Leoniuk Maja | D | – |
13 | Masalska Zuzanna | D | 34 |
14 | Onichimiuk Michał | D | 26 |
15 | Grzegorczyk Gabriela | E | 28 |
16 | Miszczuk Mateusz | E | 32 |
17 | Sienkiewicz Krzysztof | E | – |
18 | Żyłowska Weronika | E | 30 |
„Z ekologią żyję w zgodzie, pomagam przyrodzie”
I miejsce – Jóźwiak Hanna 5 C
II miejsce – Skiścim Jakub 5 C
III miejsce – Matusiak Paulina 5 C
Wyróżnienie – Czachor Diana 5 E
Wyróżnienie – Wilczewska Zuzanna 5 E
Wyróżnienie – Sienkiewicz Krzysztof 5 E
Wyróżnienie – Kościańska Marta 4 D
Wyróżnienie – Chomiczewska Wiktoria 5 E
„Uzależnienia to ograniczenia”
I miejsce – Kaczyńska Wiktoria 4 A
I miejsce – Stankiewicz Klaudia 4 C
I miejsce – Znorowska Aleksandra 4 E
I miejsce – Wysocki Marcin 4 D
II miejsce – Komenda Karolina 4 E
II miejsce – Dziakowski Szymon Bartosz 4 A
III miejsce – Bielski Łukasz 4 E
III miejsce – Raszczuk Jakub 4 A
III miejsce – Nowosielska Aleksandra 4 D
Wyróżnienie – Bagrowska Oliwia 4 E
Wyróżnienie – Kulesza Kornel 4 E
Wyróżnienie – Buraczuk Katarzyna 4 D
Wyróżnienie – Magnuszewska Oliwia 4 E
Wyróżnienie – Prokop Dominik 4 A
„Zwierzaki – cudaki, nasi pupile”
I miejsce – Bagrowska Oliwia IV E
I miejsce – Nikiforuk Bartosz IV C
II miejsce – Dołkin Błażej IV C
II miejsce – Czerepieńko Patryk IV C
III miejsce – Zaborowska Gabriela IV E
III miejsce – Oleszkiewicz Julian IV C
„Czarujemy ze śmieci – ekologiczna torba na zakupy”
I miejsce – Szyłkowski Bartosz 6 A
I miejsce – Andrzejuk Klaudia 5 A
I miejsce – Perejko Weronika 6 A
II miejsce – Mieczkowska Urszula 6 D ZS 6
II miejsce – Roman Dominika 6 C
II miejsce – Żmijewski Dawid 5 E
III miejsce – Mikulak – Kryń Paweł 5 C
III miejsce – Lewończuk Izabela 5 B
III miejsce – Lewończuk Natalia 5 A
Wyróżnienie – Haponik Karol 5 C
Wyróżnienie – Kowalczuk Karina 5 A
Wyróżnienie – Mosiej Gabriela 5 A
Wyróżnienie – Pacuk Karol 5 A
„Jestem na tak, wybieram ekologiczny świat”
I miejsce – Wawiernia Magdalena 6 C
II miejsce – Niedźwiecki Szymon 6 E
III miejsce – Auchimik Paulina 6 A
„Pomniki przyrody/parki krajobrazowe w naszym regionie”
I miejsce – Gers Aleksander VIA
I miejsce – Panasewicz Zuzanna VI C
II miejsce – Zych Jakub VIC
II miejsce – Wawiernia Magdalena VIC
III miejsce – Wnukowski Jakub VIC
Irena Kamińska