Rozstrzygnięcie konkursu mitologicznego

Rozstrzygnięcie konkursu mitologicznego odbyło się 6.04.2017 r.  Już o godz. 8.55 rozpoczęły się  zmagania uczniów klas piątych o laur olimpijski. Trzyosobowe drużyny miały w ciągu godziny wykonać dziewięć rozmaitych zadań  o różnym stopniu trudności. Uczniom zaproponowano m.in. testy  wiedzowe, quizy, kalambury, rozpoznawanie bogów po ich rekwizytach, prezentację herosów i bóstw opiekuńczych. Uczniowie musieli zmierzyć się nie tylko z zespołami z innych klas, ale również z własną tremą i stresem.

W konkursie, po zaciętej walce, ostatecznie zwyciężyła klasa 5C, drugie miejsce zajęła drużyna z kl. 5E, a trzecie – przypadło w udziale uczniom kl. 5D. Pozostałe dwie ekipy z klas 5A i 5B otrzymały  wyróżnienia.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie  gratulujemy.

Opracowała Justyna Mnich