Podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

17 listopada 2016 r. odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego. Wzięło w nim udział ponad 30 uczniów naszej szkoły. Do etapu rejonowego przeszło trzech uczniów: Aleksander Gers z kl. 6 a (opiekun p. Marta Hapunik), Zuzanna Masalska z kl. 5 d, (opiekun p. Aleksandra Nierodzik),  Anna Sewioło z kl. 6 e (opiekun p. Katarzyna Sawicka), Magdalena Słomczyńska z kl. 6 c (opiekun p. Joanna Rutkowska) oraz Jakub Zych z kl. 6 c (opiekun p. Joanna Rutkowska). Do etapu wojewódzkiego dostał się już tylko jeden uczeń: Aleksander Gers. Zdobył ponad 90 pkt i uzyskał tytuł laureata. Serdecznie gratulujemy!

Podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i wręczenie zaświadczeń laureatom odbyło się 21. 03. 2017 r. w sali konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku.

opracowała Marta Hapunik