Spotkanie 2h z autorką książek

Uczniowie klasy 2h w ramach rozpowszechniania czytelnictwa mieli okazje osobiście poznać autorkę książek dla dzieci Pani Katarzynę Janowicz-Timofiejew. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali i zadawali intrygujące pytania związane z życiem gościa jak i procesem wydawania książek przez autorkę. Pani Katarzyna zapoznała uczniów z przygodami małych bohaterów i towarzyszących im zwierząt w otoczeniu zmieniającej się przyrody. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze dziecięcego zaciekawienia. Niewątpliwie pobudziło wyobraźnię uczniów i dostarczyło im wiele radości. Mamy nadzieję, że wkrótce pani Katarzyna zechce ponownie odwiedzić naszą Szkołę. Na zakończenie spotkań chętni uczniowie kupili książeczki napisane przez panią Katarzyną Janowicz-Timofiejew i ustawili się w kolejce po jej autograf.

Opracowała: Milena Kraszewska