Informacja dotycząca rekrutacji do oddziałów przedszkolnych oraz do klas I szkół podstawowych

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja do przedszkoli samorządowych, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas I szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Białystok na rok szkolny 2017/2018, rozpocznie się nie wcześniej niż 6 kwietnia 2017 r.

Rekrutacja zostanie przeprowadzona z wykorzystaniem sytemu informatycznego.

Jednocześnie informujemy, iż czas składania wniosków do przedszkoli samorządowych oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych będzie wynosił około tygodnia. Zakończenie przyjmowania wniosków planowane jest przed Świętami Wielkanocnymi.

Wszelkie informacje na niniejszy temat umieszczone zostaną na stronie internetowej www.bialystok.pl – zakładka „Dla mieszkańców” – zakładka „Edukacja” – zakładka „Rekrutacja” – zakładka „Nabór do przedszkoli i oddziałów „0”.