Energa Basket Cup 2017

Zakończyły się rozgrywki półfinałowe zawodów w koszykówce Energa Basket Cup 2017. Nasi uczniowie, dziewczęta i chłopcy z klas sportowych w swoich grupach eliminacyjnych wywalczyli pierwsze miejsce. Dziewczęta pokonały zespoły SP3 Zambrów 41:20, SP 3 Augustów 84:10 i SP Sobolewo 93:4. Chłopcy wygrali z uczniami z SP 1 Łapy, SP Puńsk i SP3 Zambrów.

Naszym drużynom życzymy wygranych w finałach wojewódzkich, które odbędą się 29 i 30 marca.

Drużyna dziewcząt: Adamczuk Justyna, Baran Oliwia, Cholewska Oliwia, Dermiaha Oliwia, Kisiel Patrycja, Molska Amelia, Nieściór Weronika, Olszewska Oliwia, Poetek Kamila, Stocka Aleksandra, Stremkowska Karolina, Zdanowicz Marysia, nauczyciel B. Laskowska.

Druzyna chłopców: Bućko Patryk, Chrzanowski Szymon, Czerpak Bartosz, Jasiński Szymon, Kamiński Karol, Korolczuk Piotr, Mitkiewicz Hubert, Polubicki Kamil, Rzepnicki Marcin, Sarosiek Dawid, Zalewski Gracjan, Zubrycki Ambroży, nauczyciele: M. Puciłowski, M. Wierzbicki.

Opracowała: B. Laskowska