Konkurs na najlepszego przyrodnika

Nauczyciele przyrody przygotowali i przeprowadzili IV edycję konkursu na najlepszego przyrodnika klas IV – VI tuż przed feriami (17 – 19 stycznia). Konkurs miał postać zamkniętego testu z wiedzy przyrodniczej z ostatniego półrocza. Do rywalizacji przystąpili uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce na pierwsze półrocze z przedmiotu. Wśród uczestników: Mateusz Jasiński 4E /opiekun I. Kamińska/ został najlepszym przyrodnikiem wśród uczniów klas czwartych. Kacper Pacuk 5C /opiekun E. Wróbel/ i Maja Leoniuk 5D /opiekun E. Sakowicz/ zwyciężyli wśród klas piątych. Najlepszym przyrodnikiem klas szóstych zostały uczennice, które otrzymały najwięcej punktów na teście z etapu szkolnego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Przyrody. Były to ex aequo: Magdalena Słomczyńska 6C /opiekun – I. Kamińska/ oraz Emilia Sienkiewicz 6E /opiekun – E. Wróbel/.

Wyniki klas czwartych:

Klasa 4A Awienowicz Emilia – 27p oraz Guzowska Zuzanna – 21p.

Klasa 4B Busłowski Szymon – 27p oraz Ruszkiewicz Jan – 24p.

Klasa 4 Dec Natalia – 21p oraz Małyszko Jan Franciszek – 21p.

Klasa 4D Kozuk Oliwia – 24p oraz Wysocki Marcin – 22p.

Klasa 4E Jasiński Mateusz – 28p oraz Magnuszewska Oliwia – 25p.

Wyniki klas piątych:

Klasa 5A Pacuk Karol – 25p

Klasa 5B Gutowska Zofia – 22p oraz Onichimiuk Michał – 29p.

Klasa 5C Pacuk Kacper – 32p oraz Waszkiewicz Hanna – 31p.

Klasa 5D Leoniak Maja – 32p oraz Masalska Zuzanna – 30p.

Klasa 5E Miszczuk Mateusz – 29p oraz Żyłowska Weronika – 30p.

Irena Kamińska