Zimowisko sportowo – rekreacyjne w Goniądzu

Zimowisko sportowo – rekreacyjne w Goniądzu

W dniach 23 – 28.01.2017r. uczniowie z naszej szkoły, a jednocześnie zawodnicy UKS „BASKET 47”, uczestniczyli w zimowisku w miejscowości Godniądz. Czas mijał im bardzo szybko i przyjemnie podczas treningów, zabaw rekreacyjnych, gier i zabaw na świeżym powietrzu. Miejscowa Straż Pożarna i Policja zorganizowały dla nas pokaz, jak należy zachować się i ratować osobę, pod którą załamał się lód na rzece lub jeziorze. Zawodnicy uczestniczyli też w konkursach na temat bezpieczeństwa. Główną wygraną był kask narciarski, który trafił do Justyny Adamczuk z kl. 6B.

Ostatniego dnia odbyły się konkursy sprawdzające umiejętności sportowe naszych uczniów. Oto zwycięzcy w poszczególnych grupach:

Klasa 4:

 1. Aleksandra Grądzka
 2. Zofia Roszkowska
 3. Nel Popławska

Reszta świata, czyli uczniowie spoza klas sportowych:

 1. Paweł Stocki
 2. Ryszard Konopko
 3. Marcel Nytko

Klasa 5 – dziewczęta:

 1. Julia Jacewicz
 2. Iza Lewończuk
 3. Nikola Wińska

Klasa 5 – chłopcy:

 1. Jakub Płoszczyca
 2. Piotr Korolczuk
 3. Karol Kamiński

Klasa 6 – dziewczęta:

 1. Weronika Nieściór
 2. Amelia Molska
 3. Ola Stocka i Kamila Poetek

Klasa 6 – chłopcy:

 1. Hubert Mitkiewicz
 2. Jakub Cimochowski
 3. Ambroży Zubrycki

Dziękujemy p. Katarzynie Wensław, p. Małgorzacie Rajchembie, p. Bożenie Laskowskiej, p. Anicie Dudzie, p. Marcinowi Puciłowskiemu i p. Mirkowi Wierzbickiemu za opiekę nad naszymi zawodnikami w czasie zimowiska, zaangażowanie i dobry humor.

Do spotkania na następnych wyjazdach!