Wyniki ogólnopolskiego konkursu Alfik Humanistyczny 2016 klas 2-3

Dnia 14 grudnia 2016r odbył się w naszej szkole ogólnopolski konkurs Alfik Humanistyczny. W konkursie uczestniczyło 16 593 uczniów z 490 szkół w Polsce. Z województwa podlaskiego brało udział 347 uczniów. Cieszy nas ogromnie, że uczniowie naszej szkoły zajęli czołowe miejsca w województwie i w kraju.

Wśród uczniów klas drugich najlepiej wypadła Aniela Słomińska z klasy 2g zajęła 1 miejsce w województwie i 5 miejsce w kraju i zdobyła nagrodę – tygodniowy pobyt na obozie w Serpelicach.

Dyplomy z uzyskanie bardzo dobrego wyniku uzyskali: Zuzanna Trojgo z klasy 2g zajęła 2 miejsce w województwie, Emilia Wielogórska z klasy 2d zajęła 3 miejsce w województwie, Anna Wileńska z klasy 2e zajęła 4 miejsce w województwie, Błażej Korbut z klasy 2g zajął 5 miejsce w województwie, Laura Smolej z klasy 2e zajęła 6 miejsce w województwie. Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku uzyskał Adam Jóźwiak z klasy 2d zajmując 7 miejsce w województwie.

Wśród uczniów klas trzecich najlepiej wypadł Maciej Goroszewski z klasy 3g zajął 1 miejsce w kraju i w województwie, nagrodą jest tygodniowy pobyt na obozie w Serpelicach.

Dyplomy za uzyskanie bardzo dobrego wyniku uzyskali: Julia Czarnecka z klasy 3b zajęła 6 miejsce w województwie, Wiktoria Gnyś z klasy 3c zajęła 7 miejsce w województwie, Anna Szymborska z klasy 3d zajęła 8 miejsce w województwie, Karolina Kisiel z klasy 3a zajęła 9 miejsce w województwie, Karolina Marcinkiewicz z klasy 3d zajęła 10 miejsce w województwie, Weronika Radziszewska z klasy 3c zajęła 14 miejsce w województwie, Maria Dąbrowska z klasy 3b i Angelika Bazydło z klasy 3g zajęły ex aequo 15 miejsce w województwie, Wiktoria Wasilewska z klasy 3g i Olga Nierodzik z klasy 3b zajęły ex aequo 17 miejsce w województwie, Joanna Kraszewska z klasy 3c zajęła 19 miejsce w województwie. Dyplomy za uzyskanie dobrego wyniku uzyskali: Jakub Bach z klasy 3c, Gabriela Pietrasz z klasy 3a i Wiktoria Popławska z klasy 3c.

Organizatorzy: Elżbieta Ławreszuk, Elżbieta Nowik, Eliza Kikolska-Wróbel